آوارگی و سرگردانی اصحاب رسانه در نخستین نمایشگاه رسانه‌های گردشگری

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 گویدا: نخستین‌ها همیشه در خاطره‌ها ماندگار می‌شود، حال گاهی به خوبی و گاهی به... مانند نخستین نمایشگاه رسانه‌های گردشگری که روز پنج‌شنبه قرار بود ساعت 10 افتتاح شود. این در حالی بود که تا ساعت 18 زمان پایان نمایشگاه خبری از افتتاحیه نبود.

 

 

 

کاش فقط مشکل تأخیر مراسم افتتاحیه بود، اکثر غرفه‌داران مخصوصاً اصحاب رسانه با مشکل مکان برپایی غرفه روبه‌رو بودند. محل استقرار نامعلوم بود. تا ساعت 12 بالاخره به اصحاب رسانه اعلام کرداند غرفه‌هایشان در حال آماده شدن است اما در چه مکانی؟! محلی که دور از چشم بازدیدکنندگان و در نقطه‌ای نامشخص قرار گرفته بود که نه در شأن اصحاب رسانه بود و نه در منظر مردم. در واقع فقط این نمایشگاه عنوان رسانه را یدک می‌کشید و تعداد اندک اصحاب رسانه‌ای که در آنجا حضور داشته‌اند بسیار ناراضی بودند. کلاً می‌توان گفت این نمایشگاه، نمایشگاه گردشگری و تغذیه نام داشت تا رسانه.
سؤالی که بیشتر ذهن غرفه‌داران را به خود مشغول کرده بود، عدم حضور مسئولین در این نمایشگاه بود چرا که تعداد اندک‌شماری مسئول در آنجا به چشم می‌خورد. اکثر مسئولین در مکانی دیگر و به دور از این محل در کاخ دیگری به نام سعدآباد حضور یافته بودند و گویا هر خبری بود در آنجا بود و در نمایشگاه رسانه‌های گردشگری که در کاخ نیاوران برگزار می‌شد، تنها خبری که بود،‌ تبلیغ چند رستوران و آژانس‌های مسافرتی بود و در کل کاش در این میان مسئولان برگزارکننده این نمایشگاه به جای پرداختن به کمیت کار کمی هم به کیفیت برگزاری این نمایشگاه توجه می‌کردند.
از قدیم گفته‌اند جوجه را آخر پاییز می‌شمارند اما به نظر می‌رسد در زمینه برگزاری نمایشگاه رسانه‌های گردشگری جوجه در همین اول پاییز شمرده شده است.
از نظر وضعیت تغذیه روز گذشته فست‌‌فود یخ‌زده به غرفه‌داران داده شده و جالب اینکه امروز نیز همان غذای مانده روز گذشته به غرفه‌داران داده شد و در واقع این گربه‌های کاخ نیاوران بودند که شکمی از غذا درآوردند. طی این دو روز متأسفانه نبود پرسنل امنیتی باعث شد بسیاری از غرفه‌ها مورد دستبرد قرار گیرد. نکته دیگر اینکه بسیاری از شهرستانی‌های حاضر در نمایشگاه سرویس ایاب‌ذهاب نداشته و مجبورند مسافتی طولانی را برای رسیدن به نمایشگاه طی کنند.
البته بعد از گذشت دو روز هیچ مسئولی از این نمایشگاه بازدید نکرده و برخلاف نمایشگاه‌های دیگر در سطح کشور حتی برای آب نیز پول باید پرداخت کرد، آن هم به قیمت گزاف.

مشاوره زندگی

Tb
in دانستنیهای قبل از ازدواج
Tb
in مشاوره خانواده و ازدواج
Tb
in دانستنیهای قبل از ازدواج
Tb
in بهداشت و سلامت روان
Tb
in مشاوره خانواده و ازدواج
Tb
in مشاوره خانواده و ازدواج
Tb
in موفقیت آرامش لذت از زندگی

                           تماس با ما

                    سایت جامع اطلاع رسانی گویدا GOYDA
 

GOYDA Support , Developer &    2015_2011        Moderate TEAM

                             

   گویدا وب سایت چامع شامل دین و مذهب،سلامت و  بهداشت،سرگرمی،روانشناسی،زناشویی،فال و،مدل لباس  دکوراسیون،آشپزی،گردشگری،اخبار،بیوگرافی زیبایی  ،دین و کامپیوتر مذهب،سلامت و بهداشت،سرگرمی،روانشناسی،زناشویی،فال و طالع بینی،داستان،ورزش،کودکان،مدل لباس بازیگران،دانستنیهای جنسی اینترنت ،آگهی،احکام،گالری عکس ،قیمت ارز،روابط زناشویی،مدل  طالع بینی،داستان،ورزش،کودکانآرایش،دارو های گیاهی،دانستنی ها،آرایش آموزش