الاغ دانا!

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

داستان الاغ دانا

گویدا: الاغ مرد کشاورزی در چاه خشکی افتاد که چند متری عمق داشت. پیرمرد کشاورز هرچه فکر کرد نتوانست راهی برای درآوردن الاغش پیدا کند ،پس تصمیم گرفت برای اینکه حیوان زبان بسته زجر کش نشود بر روی او خاک بریزد تا اورا در چاه دفن کرده باشد!

گویدا:داستان الاغ

پیرمرد شروع به خاک ریختن با بیل بر روی الاغ کرد.الاغ که مرگ را پیش چشم خود می دید ابتدا بسیار سروصدا و عر عر کرد اما سودی نداشت. الاغ که دید کسی به فکر او نیست و به فریادش نمی رسد به این اندیشید که : کس نخوارد پشت من ،جز ناخن انگشت من( به غمخوارگی درجهان پشت من...نخوارد کسی جز سرانگشت من). به خودش گفت بانگ و فغان بیهوده است و باید خودم چاره ای بیندیشم.

به خاک هایی که پیرمرد به رویش می ریخت نگاهی کرد و پس از لحظه هایی چاره ای پیداکرد. خاک هایی را که پیرمرد به روی او می ریخت، الاغ به زیر پاهای خودش می ریخت و در واقع بیل بیل بالا می آمد. سرانجام الاغ خود را نجات داد.

کمتر از الاغ نباشیم!

مشاوره زندگی

Tb
in دانستنیهای قبل از ازدواج
Tb
in مشاوره خانواده و ازدواج
Tb
in دانستنیهای قبل از ازدواج
Tb
in بهداشت و سلامت روان
Tb
in مشاوره خانواده و ازدواج
Tb
in مشاوره خانواده و ازدواج
Tb
in موفقیت آرامش لذت از زندگی

                           تماس با ما

                    سایت جامع اطلاع رسانی گویدا GOYDA
 

GOYDA Support , Developer &    2015_2011        Moderate TEAM

                             

   گویدا وب سایت چامع شامل دین و مذهب،سلامت و  بهداشت،سرگرمی،روانشناسی،زناشویی،فال و،مدل لباس  دکوراسیون،آشپزی،گردشگری،اخبار،بیوگرافی زیبایی  ،دین و کامپیوتر مذهب،سلامت و بهداشت،سرگرمی،روانشناسی،زناشویی،فال و طالع بینی،داستان،ورزش،کودکان،مدل لباس بازیگران،دانستنیهای جنسی اینترنت ،آگهی،احکام،گالری عکس ،قیمت ارز،روابط زناشویی،مدل  طالع بینی،داستان،ورزش،کودکانآرایش،دارو های گیاهی،دانستنی ها،آرایش آموزش