میزبانی اشرافی در باغ با میوه هایی خاص

**شایعه**

اخیرا فیلمی کوتاه در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که از آن به عنوان میهمانی و ضیافت اشرافی و پر خرج دولت جمهوری اسلامی ایران از سران شرکت کننده در سومین اجلاس سران مجمع صادر کنندگان گاز در تهران (2 آذر 94) و از جمله ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه، یاد می شود.

**واقعیت**

اما واقعیت این است که این فیلم مربوط به شهریور سال 93 (11 و 12 سپتامبر 2014) و در حاشیه چهاردهمین اجلاس سران کشورهای عضو و ناظر سازمان همکاریهای شانگهای در شهر دوشنبه پایتخت کشور تاجیکستان است.

و نکته تامل برانگیز آن جا است که این فیلم در حالی به عنوان پذیرایی مجلل در باغ با میوه های خاص از مدعوین اجلاس گازی عنوان می شود که یک ایرانی هم در آن دیده نمی شود و حتی چهره شاخص این فیلم یعنی رئیس جمهور تاجیکستان اصلا برای شرکت در سومین اجلاس سران مجمع صادر کنندگان گاز به ایران نیامده بود.

همچنین بنابرگفته پرویز اسماعیلی، معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس، فیلم مذکور در هیچ‌یک از رسانه های کشورمان تولید نشده، بلکه قبلا در سایتهای متعلق به کشور میزبان (تاجیکستان) منتشر شده بود.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

خواندنی ها

چشم

روح انسان در کجای بدن قرار دارد ؟

روح انسان از دیر باز به عنوان موضوعی اسرار آمیز مورد بحث و جدل بوده است. باور اکثر مردم این است که انسان بجز بُعد جسمانی که فناپذیر است، دارای جنبه ای غیر مادی است که با…
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 20 July 2019
السبت, ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰
شنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۸
Copyright © 2009 - 2018 Designed By GOYDA. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.