×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 56

شبکه ی دو شبکه باشگاه خاص!

 

تغییر نام شبکه ی دو به شبکه ی باشگاه«پ»!

شبکه ی دو سیما هر شب مراسم جشنی را که در مجتمع تجاری خلیج  فارس شیراز به مناسبت های اعیاد ماه ذی حجه با نام  «جشن قربان تا غدیر» برگزار می شود را به صورت زنده روی آنتن می برد.

این جشن که اعیاد قربان و غدیر بهانه ی آن است و به نظر می رسد تبلیغ مجتمع تجاری خلیج فارس اصلی ترین هدف آن باشد ، توسط یکی از مجریان جوان صداوسیما اجرا می شود که بازی با احساسات مردم اصلی ترین شیوه ی این جوان جویای نام برای گرم کردن فضای تکراری و معمول شده ی این چنین برنامه ها و به اصطلاح جشن های صداوسیما است.

جالب تر آنجاست که صدا و سیمایی که برای رسانه ی ملی جا زدن خود بسیار تلاش و کوشش می کند در این برنامه علیه احساسات جمعیت زیادی از فوتبال دوستان ایرانی عمل می کند که سبب تلخ کامی بسیاری از حاضران در جشن ها و نارضایتی آنها از شیوه ی اجرای برنامه شده است.

آقای«ه‌» که مجری این برنامه است در طی شب های اجرای این برنامه بارها علیه سلیقه ی ورزشی بسیاری از مردم ، رقیبان آنان را با کری  خوانی های ورزشی به سوت و هورا کشیدن علیه آنان تشویق کرده است.

متاسفانه تهیه کنندگان این برنامه و مجری آن از یاد برده اند که رسانه ی ملی ملک شخصی نیست و باید به علایق و سلایق همه ی مردم ایران  احترام بگذارند و از امکانات بیت المال سوء استفاده نکنند.

متاسفانه شبکه ی دو در اقدامی سوال برانگیز دیگر که نشان دهنده ی عدم نظارت صحیح بر تولید برنامه های این شبکه است برنامه ی زنده ی دیگری را هر روز به روی آنتن می فرستد که «ش ..» تایی ها نام دارد و در آن نیز مجریان برنامه با هواداری از یک باشگاه بخصوص تهرانی ، برای معروف کردن خود و شاید به دلایل دیگری علیه باشگاه رقیب شعار می دهند که این یعنی در نظر نگرفتن سلیقه ی تعداد بسیار زیادی از ورزش دوستان کشور و حتی بازی با اعصاب و احساسات آنها فقط برای جذابیت برنامه شان.

با توجه به روند پیش گرفته شده در شبکه ی دو باید نام این شبکه را از شبکه ی کودک و نوجوان به شبکه ی باشگاه «پ» تغییر داد. یکی دیگر از نشانه های سیاست هواداری این شبکه از یک باشگاه بخصوص تغییر رنگ آرم این شبکه طی چند روز گذشته است!

 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 15 June 2024
السبت, ۰۸ ذو الحجة ۱۴۴۵
شنبه, ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.