فرار از دست 6 هوو !

 

محاصره در میان شش هوو!

"تريسي شارپ" به همراه همسر و ۶ زن ديگر او در يک مزرعه زندگي ميکرد.او ميگويد حسادت به شدت در ميان اين زنان رايج بود و اين خانم ۴۶ ساله نهايتا تصميم گرفت در سال ۲۰۱۰ آن خانه را ترک کرده و به همراه فرزندانش به تنهايي در خانه اي ديگر زندگي کند.
 
افکارنیوز: او ميگويد از اينکه شوهرش را با ۶ زن ديگر تقسيم کرده بود مشکلي نداشته است . او عاشق همسر خود بوده و با تلاش فراوان در مزرعه و کار در کنار ديگران سعي داشت زندگي اش را حفظ کند.
 
اما نهايتا انزوا ، حسادت بيش از حد زنان به يکديگر و تنهايي باعث شد او تصميم بگيرد شوهرش را رها کند.

هووها

 
اين زن ۴۶ ساله ميگويد : اين مرد مثل يک پادشاه بر زنان حکمراني ميکرد اما زنان به صورت مداوم در حال درگيري و مشاجره با يکديگر بودند . ۶ روز در هفته کار ميکردند و فقط ماهانه ۳۰ پوند به عنوان خرجي از همسر خود دريافت ميکردند.
 
 
او دومين همسر اين مرد است و در سال ۱۹۹۸ ازدواج کرده اند. اين مرد ۱۲ فرزند از ۷ همسر خود دارد.و گفتني است که طبق گزارشات هيچکدام از اين ازدواجها رسمي و قانوني نيست.
 
اين زنان در يک مزرعه بزرگ ۶۷۵ هزار پوندي زندگي ميکنند . خانم شارپ ميگويد: احساس ميکردم در يک خانه جهنمي دچار طلسمهاي شيطاني شده ام براي همين تصميم گرفتم خود را نجات دهم . اگرچه زندگي در اين شرايط سخت بحران اقتصادي واقعا مشکل است اما اين آرامش را به بودن در کنار ديگر زنان همسرم ترجيح ميدهم.
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

خواندنی ها

چشم

روح انسان در کجای بدن قرار دارد ؟

روح انسان از دیر باز به عنوان موضوعی اسرار آمیز مورد بحث و جدل بوده است. باور اکثر مردم این است که انسان بجز بُعد جسمانی که فناپذیر است، دارای جنبه ای غیر مادی است که با…
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Wednesday, 19 June 2019
الأربعاء, ۱۵ شوال ۱۴۴۰
چهارشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
Copyright © 2009 - 2018 Designed By GOYDA. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.