×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 65

آیا استفاده از118رایگان می باشد؟

استفاده از 118 رایگان ...

رضوانی همچنین بر نظارت سازمان تنظیم مقررات بر عملکرد شرکت مخابرات برای ارائه رایگان خدمات سامانه 118 تاکید کرد.وی با اشاره به مصوبات سازمان تنظیم مقررات افزود: بر این اساس، ‌استفاده از 118 نباید برای مردم شارژ داشته باشد.رضوانی با بیان اینکه ما از طریق ابزارهای لازم، این موضوع را پیگیری کردیم، گفت: اخطارهای لازم را به اپراتور دادیم و از طریق تعزیرات نیز پیگیری کردیم.

وی به جریمه سازمان تعزیرات برای مخابرات اشاره کرد و افزود: اپراتور ( شرکت مخابرات ) بعد از اعلام جریمه، بررسی مجدد کرد که در هیات مدیره این شرکت تصویب شد که ارائه خدمات سامانه 118 برای مشترکان به صورت رایگان باشد.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گفت: شرکت مخابرات اعلام کرد مبالغ دریافتی را به هر طریق که این سازمان اعلام کند، به مشترکان مسترد خواهد کرد.

وی درباره نحوه مسترد کردن مبالغ به مشترکان نیز افزود: باید ساز و کاری پیش بینی شود که حتی المقدور حق به حقدار برسد.

رضوانی گفت: ممکن است این مبالغ برای مشترکان ناچیز باشد اما مجموع آنها مبالغ زیادی است که استرداد آن مهمتر است و ما سعی در توزیع عادلانه آن داریم.

وی بر محاسبه دقیق مبلغ اخذ شده از مشترکان برای استفاده از سامانه 118 و مسترد کردن آن تاکید کرد.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (6 Votes)

خواندنی ها

چشم

روح انسان در کجای بدن قرار دارد ؟

روح انسان از دیر باز به عنوان موضوعی اسرار آمیز مورد بحث و جدل بوده است. باور اکثر مردم این است که انسان بجز بُعد جسمانی که فناپذیر است، دارای جنبه ای غیر مادی است که با…
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 20 July 2019
السبت, ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰
شنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۸
Copyright © 2009 - 2018 Designed By GOYDA. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.