داوری در تمرینات تیم ملی+عکس

دانیال داوریپس از سال ها یکه تازی  سید مهدی رحمتی در دروازه بانی تیم ملی و اختلافات اخیر او با کارلوس کی روش که موجب جدایی موقت(!؟) رحمتی از تیم ملی شد ،حالا قرار است دانیال داوری سنگربانی اول تیم ملی فوتبال ایران باشد.

داوری درباره پیوستن به تیم ملی می گوید:« از حضور در تیم ملی بسیار خوشحالم و به آن افتخار می کنم و امیدوارم در تیم ملی ایران مثمرثمر باشم.»


دانیال که تقریبا از بچگی در آلمان بوده فعلا خیلی به زبان فارسی مسلط نیست برای همین سخت می تواند با هم تیمی هایش ارتباط بگیرد.

برای همین او تصمیم گرفته خیلی زود فاسی اش را هم مثل آلمانی و انگلیسی تقویت کند:«در حال یادگیری فارسی هستم و خوشبختانه بسیاری از بازیکنان تیم ملی به زبان انگلیسی صحبت می کنند و دژاگه هم می تواند به زبان آلمانی صحبت کند و از این جهت مشکلی ندارم و برای ارتباط با خط دفاعی در بازیهای تیم ملی ، کلمات مهم و مورد نیازم را بلد هستم. اما حتما خیلی زود فارسی یاد می گیرم.»

دانیال داوری در پایان گفت: « در روزهای پایانی سال هستیم و من سال نو را به همه هموطنانم تبریک می گویم و برایشان سال خوشی را آرزو دارم.»

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

خواندنی ها

چشم

روح انسان در کجای بدن قرار دارد ؟

روح انسان از دیر باز به عنوان موضوعی اسرار آمیز مورد بحث و جدل بوده است. باور اکثر مردم این است که انسان بجز بُعد جسمانی که فناپذیر است، دارای جنبه ای غیر مادی است که با…
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 20 July 2019
السبت, ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰
شنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۸
Copyright © 2009 - 2018 Designed By GOYDA. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.