اگر اینگونه باشیم امام زمان سراغ ما می آید!

زیارت و دیدار جمال نورانی حضرت امام زمان علیه السلام دعای صبح و شب بسیاری از شیعیان و عاشقان آن حضرت است که البته کم نیستند کسانی که به چنین توفیق عظیمی دست یافته اند. اما آیا امام زمان «ع» هم ممکن است خود عنایت کنند و به دیدارما تشریف بیاورند؟ در این باره داستانی خواندنی را برای شما بیان می کنیم تا پاسخ را به بهترین نحو دریابیم.

مرحوم آیت الله سید باقر مجتهد سیستانی (ره) از علماء بزرگ در مشهد مقدس برای آنکه به محضر امام زمان (عج) شرفیاب شود، ختم زیارت عاشورا در چهل جمعه هر هفته در مسجدی از مساجد شهر آغاز می کند. ایشان فرمودند:در یکی از جمعه های آخرین، ناگهان شعاع نوری را مشاهده کردم که از خانه نزدیک آن مسجدی که من در آن مشغول به زیارت عاشورا بودم می تابید، حال عجیبی به من دست داد. از جای برخاستم و به دنبال آن نور به در آن خانه رفتم. خانه کوچک و فقیرانه ای بود، از درون خانه نور عجیبی می تابید.


در زدم وقتی در را باز کردند، مشاهده کردم حضرت ولی عصر امام زمان(عج) در یکی از اتاق های آن خانه تشریف داشتند و در آن اتاق جنازه ای را مشاهده کردم که پارچه ای سفید به رویِ آن کشیده بودند، وقتی من وارد شدم و اشک ریزان سلام کردم، حضرت به من فرمودند:« چرا اینگونه دنبالِ من می گردی و رنج ها را متحمل می شوی؟ مثل این باشید (اشاره به جنازه کردند) تا من دنبال شما بیایم!»

بعد فرمودند: «این بانویی است که در دوره ی بی حجابی (رضا خان پهلوی) هفت سال از خانه بیرون نیامده مبادا نامحرم او را ببیند!»


منبع: چرا با حجاب شدم؟،ص۱۰۲.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Wednesday, 29 May 2024
الأربعاء, ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵
چهارشنبه, ۰۹ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.