سه جمله ی به یادماندنی رهبری در سه سال اخیر

امام خامنه ایامام خامنه ای در سال 1391 هم چون سال های گذشته  سخنرانی های  متعددی در زمینه های مختلف سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و دینی و... در جمع گروه های مختلفی ازمردم،مسئولان، ورزشکاران و هنرمندان داشتند. 

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در روزهای پایانی اسفندماه ۹۱ برای سومین سال پیاپی از کاربران خود خواست تا نظرشان را درباره مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله رهبر انقلاب در سال از طریق پیامک و ارسال کامنت ابراز کنند.


در پایانِ این نظرسنجی که تا روز ۱۴ فروردین ۹۲ ادامه داشت و بیش از چهارده هزار نفر در آن شرکت کردند، جمله "من انقلابی‌ام" مربوط به «پاسخ رهبر انقلاب به پیشنهاد مذاکره آمریکایی‌ها» که در نوزدهم بهمن‌ماه سال گذشته ایراد شده بود، به عنوان مهم‌ترین و محبوب‌ترین جمله انتخاب شد.


همچنین جملات "بنده فعلا‌ نصیحت می‌کنم" درباره حوادث مجلس شورای اسلامی و جملات مربوط به موضوع «اختلاف بین مسئولان» و «پاسخ به تهدید دشمنان» در جایگاه بعدی قرار گرفتند.

سال گذشته نیز مخاطبان سایت در نظرسنجی مشابهی، جمله «پشتیبانی علنی ایران از هرگونه مبارزه علیه اسرائیل» را که در نماز جمعه ۱۴ بهمن‌ماه ۹۰ ایراد شده بود، به عنوان جملهٔ به‌یادماندنی سال ۱۳۹۰ انتخاب کردند: «ما در قضایای ضدیت با اسرائیل دخالت کردیم؛ نتیجه‌اش هم پیروزی جنگ سی و سه روزه و پیروزی جنگ بیست و دو روزه بود. بعد از این هم هر جا هر ملتی، هر گروهی با رژیم صهیونیستی مبارزه کند، مقابله کند، ما پشت سرش هستیم و کمکش می‌کنیم و هیچ ابائی هم از گفتن این حرف نداریم.»

در سال ۸۹ نیز مردم جمله «واکسینه‌شدن کشور در فتنه ۸۸» را به عنوان جمله به‌یادماندنی سال ۱۳۸۹ انتخاب کردند.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 20 July 2024
السبت, ۱۳ محرّم ۱۴۴۶
شنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.