این ها نوادگان خلیفه نیستند!/نوادگان صهیونیست ها در زینبیه!

سلفی هادر چند روز گذشته حوادث تلخی اتفاق افتاد که دل تمام شیعیان جهان را به شدت آزرده کرد. تروریست های سلفی ابتدا در سوریه قبر حجربن عدی یار وفادار امیرالمونین امام علی علیه السلام را نبش قبر کرده و با بی حرمتی جسد آن شیعیه ی بزرگوار را به سرقت بردند و دیروز هم در بی حرمتی دیگری حرم حضرت جعفرطیار صحابی بزرگوار پیامبر عزیز اسلام و برادر حضرت علی «ع» را به آتش کشیدند. 

یکی از تروریست های وهابی در صفحه ی فیس بوک خود زیر تصاویر انتشار داده شده از جنایات وقیحانه چنین نوشته است:

«ببین شیعیان چه حالی دارند وقتی می بینند که چه بلایی بر سر قبور روافض آنها آورده ايم اما نمي دانند که بزودی همين کار را با بقيه قبور آنان هم خواهيم کرد و بزودي سراغ قبر سيده زينب و رقيه هم مي رويم و پيکر آنان را هم از خاک بيرون مي کشيم و سرهاي بت هاي آنان را خرد مي کنيم و از بين مي بريم.»
وي در زيرنويس عکس ديگر هم مي نويسد: «ما تا کنون از دفاع از عايشه هم واهمه داشتيم اما اين روزها به قدری مقتدر شده ايم که مزارهاي شان را هم نابود مي کنيم و قبور طواغيت آنان را ويران مي کنيم و مي بينيد که هيچ اتفاقي هم براي مان نيفتاده است.»

اين تروريست سلفي در توضيح عکس سوم هم نوشته است: اينجا [حرم حجر بن عدي]، مکاني شده بود براي شيعيان که به اينجا مي آمدند و به سر و سينه خود مي زدند و از صاحب اين قبر، بيش از خداوند پروا داشتند و به جاي خدا، او را عبادت مي کردند. روافض! بدانيد که ‫نوادگان عُمَر آمده اند.»

هرچند که در این نوشته ها اهانت های بسیاری به شیعیان شده است اما در این نوشتار قصد پاسخ گویی به اهانت ها را نداریم و این مطلب مجال آن را هم ندارد،اما مطلبی که توجه به آن  را مهم می دانم جمله ی آخر است که نوشته «نوادگان عمربازآ مده اند.»،به اینکه گروهی تروریست سلفی  خود را نوادگان عمرمی نامند باید با دقت و هشیاری  نگاه کرد.خوب می دانیم که برادران اهل سنت احترام به تمامی صحابه ی رسول خدا را بسیار مهم می شمارند و همواره در حفظ احترام آنها می کوشند پس چگونه باور کنیم که کسانی که به نزدیکترین اصحاب پیامبر بدترین اهانت ها را روا می دارند خود را نوادگان جناب عمر می دانند.

اگر کمی با دقت جریانات جهان به ویژه ماجراهای اخیر در سوریه و کشورهای اطراف از جمله اردن و لبنان و حتی ترکیه را در نظر بگیریم متوجه خواهیم شد که این تروریست ها هدفی ندارند جز خدمت به اهداف امریکا و اسرائیل غاصب و جنایتکار.

در واقع حیله ی قدیمی انگلیسی ها "تفرقه بیانداز و حکومت کن"  درس و دستورالعملی است که سلفی های گوش به امر صهیونیست ها دارند پیاده می کنند تا شیعه و سنی را در آتشی که جز دامان  اسلام  و مسلمین را نخواهد سوزاند برای سالیان متمادی به برادرکشی سرگرم کنند تا خودشان از آب گل آلود ماهی های بسان نهنگ  صید کنند.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Wednesday, 27 January 2021
الأربعاء, ۱۳ جمادى الثانية ۱۴۴۲
چهارشنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۹

Please publish modules in offcanvas position.