قلم 7میلیون دلاری

 

 
 
 برخی بازرگانان از مالزی، اروپا و کشورهای حوزه خلیج‌ [فارس] برای خرید این قلم اعلام آمادگی کرده‌اند و حتی یکی از این بازرگانان برای خرید و اهدای این قلم به یکی از موزه‌های جهانی اعلام آمادگی کرده است.
خبرگزاری فارس: 7 میلیون دلار برای قلمی که مالکی با آن حکم اعدام صدام را امضا کرد

 

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری " النخیل"، یک منبع آگاه در فروش عتیقه‌جات و کالاهای ارزشمند اعلام کرد که یک پیشنهاد ویژه به بازرگانان عراقی ارائه شده است که اگر آنها قلمی را که با آن "نوری المالکی" نخست‌وزیر عراق حکم اعدام "صدام" دیکتاتور این کشور را امضا کرده، خریداری کنند، می‌توانند با قیمت بسیار بالایی آن را در یک مزایده بفروشند و برخی طرف‌ها حاضرند به قیمت گزافی این قلم را از آنها خریداری کنند.

این منبع آگاه در نخست‌وزیری عراق تاکید کرد: برخی بازرگانان از مالزی، اروپا و کشورهای حوزه خلیج‌ [فارس] برای خرید این قلم اعلام آمادگی کرده‌اند و حتی یکی از این بازرگانان برای خرید و اهدای این قلم به یکی از موزه‌های جهانی اعلام آمادگی کرده است.

این درحالی است که دفتر نخست‌وزیری عراق، پیش از این اعلام کرده بود، قلمی که با آن حکم اعدام صدام امضا شده در آینده به موزه‌ای در عراق منتقل خواهد شد.

بر اساس این گزارش، یک بازرگان کویتی تاکید کرده که حاضر است بابت خرید این قلم 7 میلیون دلار پرداخت کند و این مبلغ قابل افزایش است.

به نظر می‌رسد، کویتی‌ها برغم سپری شدن سالها از جنگ خلیج فارس، هنوز نتوانسته‌اند، تجاوزی را که رژیم صدام به کویت کرده است، فراموش کنند.

 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Monday, 04 December 2023
الإثنين, ۲۱ جمادى الأولى ۱۴۴۵
دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۲

Please publish modules in offcanvas position.