توزيع سبد كالا در سال 94

توزيع سبد كالا در سال 94

علی ربیعی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان بهزیستی کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌ریزی دولت جهت توزیع بسته‌های امنیت غذایی در سال  جاری اظهار داشت: با تاکید شخص رئیس جمهور و تصویب در هیات وزیران در سال 94 نیز همانند سال گذشته سیاست مبارزه با فقرزدایی پیگیری خواهد شد.

وی با اشاره به توزیع بسته‌های امنیت غذایی در سال جاری گفت: توزیع بسته‌های امنیت غذایی در سال جاری نسبت به سال گذشته با تعداد بیشتر و با کیفیت بهتر از گذشته دنبال خواهد شد.

 

ربیعی ادامه داد: با اجرای طرح توزیع بسته‌‌های امنیت غذایی به نیازمندان و محرومان، غربالگری‌ از افراد متقاضی و مشمول و هم اکنون افرادی از این بسته‌ها استفاده می‌کنند که در این طرح اشاره شده قرار دارند.

ربیعی ادامه داد: سیاست طرح بسته‌های امنیتی غذایی با سبد کالا متفاوت است و در این زمینه ما بنا داریم از افرادی که سوء تغذیه دارند حمایت کنیم.

وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: ما در این طرح بنا داریم مشکل امنیت غذایی و سوء تغذیه را برطرف کنیم و پیش‌بینی می‌شود امسال بالغ بر 10 میلیون نفر از افراد دچار سوء تغذیه از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

وی همچنین درخصوص آخرین وضعیت سازمان بیمه سلامت و تایین مدیر جدید برای این مجموعه گفت:‌ در این زمینه نیز مطالعاتی صورت گرفته است و به زودی فرد مورد نظر اعلام می‌شود.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Tuesday, 27 October 2020
الثلاثاء, ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۲
سه شنبه, ۰۶ آبان ۱۳۹۹

Please publish modules in offcanvas position.