ضرب و شتم دانشجويان در جريان سفر روحاني به شيراز

ضرب و شتم دانشجويان در جريان سفر روحاني به شيراز
در جریان سفر حسن روحانی به شیراز، عده ای از دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهای خواهان انتشار فکت شیت بودند که با ضرب و شتم نیروهای لباس شخصی همراه تیم روحانی مواجه شدند.
به گزارش فرهنگ نیوز به نقل از رسانه ها،دیروز صبح استقبال از حسن روحانی که به شیراز سفر کرده با حاشیه هایی همراه بود و در زمان استقبال از وی، عده ای از دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته های خواهان انتشار فکت شیت از سوی دولت بودند. اما در این میان برخی از نیروهایی که گمان می رود از همراهان تیم روحانی بودند، با مداخله در این امر، به دانشجویان حمله کرده و آنها را از مسیر خارج کردند.

گفتنی است بنا بر تصاویر، متاسفانه این تعداد از دانشجویان، مورد ضرب و شتم و توهین نیز قرار گرفته اند و پلاکاردهای آنها نیز پاره و جمع آوری شد. این دانشجویان با در دست گرفتن پلاکاردهایی با مضمون «محرمانه نداریم، منتظر فکت شیت ایرانی هستیم»، «مردم را از جزئیات مذاکره مطلع کنید» ، «فکت شیت آمریکا را تکذیب کنید» ، «انتشار فکت شیت ایرانی=همدلی دولت با ملت» که برگرفته از سخنان رهبری بود و با سردادن شعار «روحانی، روحانی، فکت شیت ایرانی» درخواست و مطالبه خود را با آقای روحانی درمیان گذاشتند.

واقعیت آن است که با توجه به تصاویر اتفاقات تخلی در جریان سفر شیراز رئیس جمهوری روی داده است که نیازمند پیگیری جدی دولت برای روشن شدن ابعاد این حادثه است. هر چند دولت تکذیبیه ای مبنی بر عدم ضرب و شتم دانشجویان در شیراز توسط تیم همراه دولت را منتشر کرده، اما با توجه به حساسیت های موجود بهتر است دولت همانند حادثه ای که برای علی مطهری در شیراز پیش آمده بود و با جدیت تمام از سوی دولت، قوه قضاییه و ارگان های انتظامی دنبال شد، حادثه حمله به دانشجویان شیرازی را نیز در دستور کار قرار دهد و متهمان این قضیه را معرفی و برای مجازات به دستگاه های قضایی و انتظامی ارجاع دهد. مشخص است انجام چنین اقدامی از سوی دولت محترم منجر به افزایش اعتماد در جامعه خواهد شد.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Monday, 04 December 2023
الإثنين, ۲۱ جمادى الأولى ۱۴۴۵
دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۲

Please publish modules in offcanvas position.