آقاي مطهري سفرتان به مشهد را لغو كنيد ، دانشجویان انقلابی مشهد ساکت نخواهند نشست

آقاي مطهري سفرتان به مشهد را لغو كنيد ، دانشجویان انقلابی مشهد ساکت نخواهند نشست

شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مشهد در واکنش به حضور علی مطهری در همایش بزرگداشت مقام معلم همراه با بررسی اندیشه‌های شهید مطهری نامه سرگشاده‌ای منتشر کرد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مشهد در واکنش به حضور علی مطهری در همایش بزرگداشت مقام معلم همراه با بررسی اندیشه‌های شهید مطهری نامه سرگشاده‌ای منتشر کرد.

متن این نامه به شرح ذیل است:

 

جناب آقای علی مطهری؛ فرزند استاد شهید آیت‌الله مطهری باخبر شدیم بعد از چند ماه از آخرین سفری که به مشهد مقدس داشتید و با حضور در دانشگاه فردوسی مشهد و سخنرانی جنجالی خود که شادی دل دشمنان قسم خورده این نظام مقدس و خشم و اندوه دوستان و یاران انقلاب را سبب شد، در هفته معلم بار دیگر قرار است در مکان مقدس دانشگاه به ایراد سخن بپردازید.

جناب آقای مطهری

استاد شهید همه چیز را برای اسلام می‌خواست و سر سوزنی از بیان آنچه امر اسلام و صلاح مسلمین است دریغ نداشت و بر همین رویه سخن راند و به مقام شهادت نائل آمد.

او مرتضای امت پیر خمین بود زبان او همواره برای اعتلای حقیقت توحید و عرفان انقلاب عاشورایی حضرت روح‌الله می‌گردید و امید مستضعفان و پابرهنگان بود.

او عمار حضرت خمینی(ره) در شدائد هرمنوتیک دینی و قرائت‌های واژگونه و فتنه انگیز صدر انقلاب بود؛ استاد مرتضی مطهری برای ما نه تنها یک عارف واصل و معلم اخلاق که یک الگو برای مبارزه با کژی‌ها و انحرافات و ریزش‌های حال و آینده انقلاب است. ما درس‌های مبارزه را از لابلای آثار استاد آموختیم و در فتنه اسلام ستیز 88 پس دادیم و معدل قبولی خود را از لسان نوح کشتی انقلاب حضرت امام سید علی خامنه‌ای دریافت کردیم، آنجا که فرمودند فتنه 88 را جوان‌های ما خواباندند.

امروز به رسم و ذکر فان‌الذکرا تنفع المومنین به شما فرزند حضرت استاد شهید تذکراتی را یادآور می‌شویم، هرچند نشان دادید تذکرات مشفقانه یاران انقلاب را علاقه‌ای به شنیدن ندارید.

جناب آقای نماینده

در مقام نمایندگی ملت عاشورایی ایران بدانید که گناه سران فتنه اسلام ستیز سال 88 با هیچ آبی تطهیر نمی‌شود، فتنه 88 یادآور فتنه‌های صدر اسلام و متذکر آخرین مقاتله ما (به مثابه سپاه عدالت) با اسلام آمریکایی است که اسلام آمریکایی به فرموده آقا سید مرتضی آوینی از خود آمریکا بدتر است سردمداران این فتنه همان اشعث بن قیس‌های صدر اسلام‌اند که در مقابل دعوت توحیدی انقلاب اسلامی ایران شوریدند و راه نفاق و انحراف برگزیدند.

آقای نماینده

انقلاب اسلامی فجری است که بامدادی در پی خواهد داشت، انقلاب اسلامی آغازگر عصر توبه انسان است صد افسوس کسانی که در این بحر بودند و روزگاری هم‌پای امیر قافله صبر و بصیرت طی طریق می‌کردند، مومن به وعده الهی ان تنصروا الله ینصرکم نماندند و از این دریای حیات بخش کمال بشری به ساحل ارض اسفل پا گذاردند و نتوانستند به انتظار موعود همراه با موج‌های ناآرام مبارزه شنا کنند؛ خسته شدند و ملول از ابتلا آخر الزمانی برای نیل به زلالی رویت خورشید حقیقت مبارزه را درنیافتند با آنکه خود زمانی سمبل مبارزه بودند که نشان هیچ گاه سند احرام نیست.

چرب و شیرین و جاه و مقام و ... دنیا آنها را فریفت و سابقه انقلابیشان را نابود کرد؛ تنها آنهایی تا آخر خط در این دایره خواهند ماند که درد فقر و محرومیت و استضعاف را چشیده باشند، اسلام با راحت طلبی و دنیا خواهی هیچگاه هم‌نشینی نداشته است و اساسا انتظار در مبارزه است این‌ها را از امام عزیزمان آموختیم.

آقای مطهری

ملت دین‌مدار ایران اسلامی به رغم تحریم و تهدید و فتنه و بلا درس بصیرت از عاشورا گرفته و با مدد از دستان سقای دشت کربلا پشت علمدار انقلاب خویش، برای نبرد نهایی لحظه شماری می‌کند.

شما فرزند مرتضای عزیز انقلابید و انتظار ما حرکت شما در مدار بصیرت ملت است نه در رکاب فتنه‌گران و اسلام ستیزان!

جناب دکتر ژست روشنفکری دینی بیماری مضاعفی است که در این روزگار سکه بازار شده و متاسفانه شما خواسته یا ناخواسته جزو مبتلا شدگان این بیماری مزمن شده‌اید.

اگر قرار است این‌بار نیز در سفری که پیش رو دارید با همان رویکرد همیشگی و همان مواضع قبلی در دانشگاه حضور یابید و از آن دفاع کنید، اگر قرار است به عنوان نماینده آن مردگان سیاسی، آن فتنه‌گرانی که به دلیل بصیرت سیاسی مردم برای همیشه از صحنه سیاست کنار رفتند به دفاع بپردازید.

اگر قرار است بار دیگر با سخنانی تحریک آمیز سعی در دو قطبی کردن فضای جامعه داشته باشید که به این بهانه فرصت مجددی را برای بازیگری شب پره‌های کور و عفن آمریکایی فراهم کنید، اگر قرار است مواضع شما بار دیگر خوراک رسانه‌ای بیگانگان شود و آنها بار دیگر به لطف افاضات شما به دنبال زنده کردن سران فتنه شوند، اگر قرار است یک‌بار دیگر در مقام وکیل مدافع فتنه‌گران جسارت کرده و عدالت رهبری را زیر سئوال ببرید؛ ما دانشجویان انقلابی ساکت نخواهیم نشست.

جناب مطهری

شهر مقدس مشهد به مدد الطاف امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا (ع) فضایی آرام و بدون هیاهو است. اینجا مشهد است، شهر شهادت و شعار همدلی و همزبانی در شهر ما حاکم است.

با توجه به سیر مواضعی که در سخنرانی‌های شما دنبال کردیم، چیزی جزء برهم زدن فضای دانشگاهی و تلاش برای دوقطبی کردن جامعه و دادن حیاتی دوباره به خودتان و آن ورشکستگان سیاسی یافت نکردیم و شما را فردی بی‌بصیرت و بازی خورده جریان فتنه آمریکایی اسرائیلی می‌دانیم که در هر مکانی که حضور می‌یابید با سخنرانی یک طرفه و دیکته شده و بدون فرصت به منتقدین و با تکرار مواضع عناصر ضد انقلاب و رسانه‌های معاند، شادی دشمنان قسم خورده نظام را رقم می‌زنید.

پیشنهاد می‌کنیم سفرتان به مشهد مقدس را لغو کنید که اگر غیر از این باشد و شما همان مواضع را مطرح کنید، دانشجویان انقلابی مشهد ساکت نخواهند نشست.

در پایان شما را به نمونه‌ای تاریخی از حکم بدون برگزاری دادگاه یادآور می‌شویم، باشد که تلنگری در رویه کنونی شما شود:

در غائله کردستان، حضرت امام خمینی(ره) هدف فتنه ‏انگیزان را محو اسلام در کردستان دانستند و درباره عوامل آن فرمودند: «باید با فوریت این ریشه‌های فساد را بکنند، مهلت به این ریشه‌های فساد ندهند. سران اینها قابل هدایت نیستند این‌ها از یهود بنی قریظه بدترند و باید اعدام شوند. تمام کردستان به استثناء این چند عددی که سران آنها هستند در امان هستند».

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مشهد

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Thursday, 20 June 2024
الخميس, ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۵
پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.