ديدار اساتيد و معلمان با رهبر انقلاب

ديدار اساتيد و معلمان با رهبر انقلاب
دیدار فرهنگیان با مقام معظم رهبری. سخنگوی آموزش‌وپرورش شهر تهران از دیدار فرهنگیان با مقام معظم رهبری در روز چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت خبر داد.
 
به گزارش تسنیم، مسعود ثقفی با اشاره به دیدار معلمان نمونه با رئیس جمهور اظهار داشت:‌امروز معلمان نمونه کشوری با رئیس جمهور دیدار می‌کنند.
 
وی افزود:‌روز چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت فرهنگیان با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت.
 
سخنگوی آموزش‌وپرورش شهر تهران بیان کرد:‌همچنین روز شنبه و در نخستین روز از هفته معلم گلباران محل شهادت استاد شهید مرتضی مطهری را در مقابل مسجد فخر آباد داشتیم و در روز یکشنبه دومین روز از هفته معلم مراسم سپاس معلم به صورت نمادین در یکی از مدارس منطقه ۱۵ برگزار شد.
 
ثقفی بیان کرد: در طول هفته معلم مراسم تجلیل از سالمندان و بازنشستگان فرهنگی را خواهیم داشت.
 
سرو نظری رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص آمار معلمان نمونه درسطح منطقه، استان و کشور عنوان کرد: در سطح منطقه ۶ هزار و ۸۴۶ معلم زن یعنی ۵۳.۷ درصد و پنج هزار و ۹۲۴ معلم مرد یعنی ۴۶.۳ درصد برگزیده شده‌اند. در سطح استان ۲۵۰ معلم زن یعنی ۳۷.۸ درصد و ۴۱۱ معلم مرد یعنی ۶۲.۲ درصد و در سطح کشوری از مجموع ۴۴ نفر معلم برگزیده ۱۴ نفر یعنی ۳۲ درصد زن و ۳۰ نفر یعنی ۶۸ درصد مرد هستند.
 
وی ادامه داد: در مجموع ۷ هزار و ۱۲۸ نفر یعنی  ۵۲.۸ درصد معلمان زن و ۶ هزار و ۲۵۸ نفر یعنی ۴۷.۲ درصد معلمان مرد به عنوان برگزیده انتخاب شده‌اند. در مجموع ۱۳ هزار و ۴۹۳ در سطح منطقه استان و کشور به عنوان معلمان برگزیده انتخاب شده‌اند.
 
نظری با اشاره به عناوین هفته معلم عنوان کرد: شنبه ۱۲ اردیبهشت معلم، سیره عمومی و اندیشه مطهر، یک شنبه ۱۳ اردیبهشت معلم، زمینه ساز همدلی و همزبانی، دوشنبه ۱۴ اردیبهشت معلم، خانواده و سبک زندگی ایرانی و اسلامی، سه شنبه ۱۵ اردیبهشت معلم و پیشکسوتان تعلیم و تربیت، چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت معلم، بصیرت و تجدید میثاق با ولایت، پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت معلم، مظهر ایثار و پایمردی و جمعه ۱۸ اردیبهشت معلم،دانش آموز و جامعه منتظر نامگذاری شده است.
1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 15 June 2024
السبت, ۰۸ ذو الحجة ۱۴۴۵
شنبه, ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.