پيگيري اختلاس در وزارت علوم

پيگيري اختلاس در وزارت علوم

وزیر علوم پیرامون پرونده مالی صندوق رفاه دانشجویان گفت: چرا به حاشیه‌ها دامن می‌زنید، قراردادها سوری بسته شده و در حال پیگیری است.

به گزارش خبرنگار دانشگاه«خبرگزاری دانشجو»، محمد فرهادی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که وضعیت پرونده مالی ۳۲ میلیاردی صندوق رفاه دانشجویان در چه وضعیتی قرار دارد، ضمن گلایه از طرح این سئوال گفت: من به این شیوه پاسخ نمی گویم یک روز در وزارتخانه جلسه ای گذاشته می شود پرونده از گذشته در حال پیگیری است و از چند ماه پیش این گزارش به قوه قضائیه رفته است.

 

وی افزود: دستور رسیدگی داده شده ولی رقم اصلی خیلی بیشتر از این مبلغ است که بخشی از آن عودت داده شده بخشی هم پیگیری خواهد شد.

وزیر علوم در پاسخ به این سئوال که مسئولان سازمان امور دانشجویی این قضیه را اختلاس می دانند ولی مسئولین قوه قضائیه بحث اختلاس را مطرح نکردند، گفت: پرونده مفتوح است دستور جدی رئیس قوه قضائیه برای پیگیری پرونده داده شده است.

وی در پایان پس از سئوال خبرنگاران با صدای بلند گفت: چرا به حاشیه‌ها دامن می‌زنید بله قراردادها سوری بسته شده‌اند و پول بچه های مردم رفته و اختلاس شده است، دیگر به حاشیه‌ها دامن نزنید.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 20 July 2024
السبت, ۱۳ محرّم ۱۴۴۶
شنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.