ماجراي عجيب گم شدن هواپيماي ايراني !

ماجراي عجيب گم شدن هواپيماي ايراني !

رئیس کمیته نفت، گاز و پتروشیمی مجلس شورای اسلامی از ناپدید شدن یک فروند هواپیما در هواپیمایی شرکت نفت خبر داد.

"شکرخدا موسوی" نماینده مردم اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران از ناپدید شدن یک فروند هواپیما در هواپیمایی شرکت نفت خبر داد.

 

وی در توضیح این موضوع گفت: هواپیمایی را در شرکت هواپیمایی نفت بدون رعایت ضوابط و مسائل امنیتی و حتی داشتن نقص به شرکتی در کیش فروخته‌اند که پس از استعلامات متوجه شدیم که حتی هواپیمای مذکور به کیش هم منتقل نشده است و کسی از وجود این هواپیما خبری ندارد.

رئیس کمیته نفت، گاز و پتروشیمی مجلس در ادامه با طرح سوالی مبنی براینکه چرا باید هواپیمایی شرکت نفت، با وجود مشکلات مالی هواپیمایی را به فروش برساند تاکید کرد: پول این هواپیما از منابع صندوق بازنشستگان وزارت نفت تهیه شده است.

موسوی ادامه داد: هم چنین طبق اطلاعات به دست آمده در رابطه با فروش این هواپیما متوجه شدیم این هواپیما به کیش هم منتقل نشده و به کویت ارسال شده است که البته انتقال این هواپیما به کویت نیز هنوز تایید نشده است.

این نماینده مجلس در ادامه بیان داشت: سوال ما از وزیر نفت این است که چرا باید این هواپیما به فروش برسد و این که پس از به فروش رسیدن حتی مشخص نشود که هواپیما به کجا منتقل شده است.

موسوی تصریح کرد: بدون شک در صورت عدم پاسخ‌گویی وی را به مجلس فرا می‌خوانیم تا پاسخ‌گوی نمایندگان باشد.

رئیس کمیته نفت، انرژی و پتروشیمی مجلس خاطرنشان کرد: حتی در کنار مفقود شدن این هواپیما ما به تازگی متوجه شدیم که 37 الی 40 تکنیسین رزمنده و جانباز به اجبار از شرکت هواپیمایی نفت خوزستان اخراج شده‌اند که این امر باعث بدبینی در این شرکت هواپیمایی شده است.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 13 July 2024
السبت, ۰۶ محرّم ۱۴۴۶
شنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.