تحريم نشست خبري روحاني توسط خبرنگاران ايراني

تحريم نشست خبري روحاني توسط خبرنگاران ايراني

به گزارش گروه سياسي گويدا به نقل از صراط، نشست خبری روسای جمهور ایران و عراق روز گذشته در کاخ سعدآباد برگزار شد. با برنامه ریزی نادرست مسئولان نهاد ریاست جمهوری، خبرنگاران ایرانی حاضر در این نشست، از ساعت 6 صبح سرگردان ماندند.

عدم پاسخگویی مسئولان مربوطه، برخورد بد تیم رسانه ای نهاد ریاست جمهوری با آنان در نهایت باعث شد تا خبرنگاران ایرانی از نام نویسی برای طرح سوال خودداری و در نهایت با تحریم نشست، سالن را ترک کنند.

گفتنی است هیچ تصویری از نشست خبری روحانی و فواد معصوم، در خبرگزاری های داخلی منتشر نشده و تنها سایت نهاد ریاست جمهوری تصاویر مذکور را منتشر کرده است.

تیم رسانه‌ای رییس جمهور، از آغاز فعالیت دولت یازدهم با چالش ها و اختلافات درونی فراوانی روبرو بوده است. گفته می‌شود این اختلافات میان محمدرضا صادق، مشاور رسانه ای روحانی، پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور و علیرضا معزی، دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، به شدت اوج گرفته است. یکی از مسئولان این تیم چند ماه به حالت قهر از حضور در محل کار خود سر باز زد. از طرفی، پناهنده شدن یکی از خبرنگاران نزدیک به این تیم در لوزان سوییس هم بر مشکلات ماه های اخیر اضافه شده بود.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Thursday, 18 July 2024
الخميس, ۱۱ محرّم ۱۴۴۶
پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.