فقر در میان جوانان انگلیسی؛ انگلیسی ها فقیرتر می شوند

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس، به نقل از بی‌بی‌سی مؤسسه جوزف رون‌تیری انگلیس در گزارش اخیر خود اعلام کرده است که براساس آخرین مطالعات صورت‌گرفته حدود 1.7 میلیون جوان بین 16 تا 24 سال، در انگلیس در فقر کامل به سر می‌برند.

از سوی دیگر این مطالعه تعداد سالمندان بالای 65 سال فقیر در انگلیس را حدود 1.5 میلیون نفر برآورد کرده است.

بنا به گفته مدیر اجرایی این مؤسسه در حال حاضر جوانان انگلیسی در مواجهه با دو مشکل کمبود شغل با دستمزد مناسب و همچنین کمبود خانه‌ها با قیمت مناسب، دست و پنجه نرم می‌کنند.

براساس مطالعه صورت‌گرفته توسط مؤسسه جوزف رونتیری تعداد جوانان فقیر در انگلیس نسبت به یک دهه گذشته، حدود نیم میلیون نفر افزایش یافته است.

از سوی دیگر این گزارش تأکید می‌کند که احتمال از دست دادن شغل در جوانان انگلیسی 4 برابر بیش‌تر از متوسط این شاخص در کل جمعیت این کشور است.

بنا به گفته مدیر این مؤسسه نسل بعدی مردم انگلیس محکوم به شرایط بدتری نسبت به حال حاضر است و با مشکلات جدی‌تر در زمینه زندگی، اشتغال و خانواده روبه‌رو خواهند شد.

این مؤسسه تأکید کرده است که جوانان انگلیسی در حال حاضر با شرایط اقتصادی بسیار سخت‌تری نسبت به دهه گذشته مواجه هستند.

از سوی دیگر مؤسسه مطالعات مالی انگلیس هفته گذشته گزارش داد که جوانان انگلیسی در حال طی روندی هستند که در مراحل مختلف زندگی خود، فقر بیش‌تری را نسبت به والدین خود تجربه خواهند کرد.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Thursday, 20 June 2024
الخميس, ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۵
پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.