راننده وانت های سیاست مدار

سناتور آمریکایی:
مشتی راننده وانت در کاخ سفید عهده دار سیاست خارجی شده اند
خبرگزاری فارس: مشتی راننده وانت در کاخ سفید عهده دار سیاست خارجی شده اند
یک سناتور آمریکایی که از سرسخت ترین مخالفان توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 است روز سه شنبه با لحنی تند از مقامات کاخ سفید انتقاد کرد.

 

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «تام کاتن»، سناتور جمهوری خواه آمریکایی با لحنی تند از مقام های کاخ سفید انتقاد کرده است. 

کاتن که البته او هم هدف انتقادهای تند مقام های کاخ سفید قرار گرفته، در مصاحبه ای مقام های دولت آمریکا را با الفاظی مثل راننده وانت و رمان نویس های شکست خورده مورد خطاب قرار داد. 

این سناتور ایالت آرکانزاس در مصاحبه ای بعد از آنکه فیلمی از اظهارات سخنگوی کاخ سفید پخش شد که وی را به طرح ادعاهای عموماً نادرست درباره برجام متهم می کرد گفت: «ببینید، فیلمی که الان نشان دادید، نشان می دهد وقتی شما راننده وانت و مأموران تبلیغات کمپین ها و رمان نویست های شکست خورده را عهده داره مسائل سیاست خارجی و امنیت ملی می کنید چه اتفاقی می افتد.»

سخنگوی کاخ سفید، جند هفته پیش که طرح سناتور کاتن برای ممنوعیت خرید آب سنگین از ایران رأی نیاورد گفته بود که او فرق بین آب سنگین و آب گازدار را نمی داند. 

 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

بین الملل

بمب هیدوژنی

آزمایش بمب هیدوژنی کره شمالی با زلزله ی 5 ریشتری

به گزارش گروه بین‌الملل گویدا به نقل از خبرگزاری فارس، دولت کره شمالی گفته است که یک بمب هیدروژنی را به طور موفق آزمایش کرده است. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس،…
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Friday, 14 December 2018
الجمعة, ۰۵ ربيع الثاني ۱۴۴۰
جمعه, ۲۳ آذر ۱۳۹۷
Copyright © 2009 - 2018 Designed By GOYDA. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.