نامه محسن رضايي به عبدالملك الحوثي رهبر انصارالله يمن

نامه محسن رضايي به عبدالملك الحوثي رهبر انصارالله يمن

به گزارش گويدا  پایگاه اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام، متن نامه محسن رضایی به عبدالملک الحوثی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ

برادر عبدالملک الحوثی

رهبر عالیقدر یمن

مقاومت قهرمانانه ملت پر افتخار یمن و پیروزی‌های شما فرزندان راستین اسلام را درمقابلِ متجاوزینِ قابیلی که با کسب مجوز هجوم، از شیطان بزرگ و اسرائیل غاصب به یمن تاخته‌اند به شما تبریک می‌گویم.

هرچند که دیپلماسی مقاومت درکنار فداکاری درجبهه‌های دفاع از شرف و حیثیت و حقوق مردم، امری پسندیده و بلکه جزیی از آن است ولی امروز برای آنکه جاهلان متجاوز بر سرعقل آیند مقاومت از دهانه تفنگ‌های غیرت و شهادت طلبی جوانان برومندِ یمنی می‌گذرد. با مقاومت درصحنه نبرد است که میزهای دیپلماسیِ فعال خواهد شد.بعید نیست در پی آن باشند که پس از قدرت نماییِ هوایی، شما را به میز مذاکره دعوت کنند تا یمن را تجزیه و به دو یمن شمالی و جنوبی تقسیم کنند. البته شما مصالح خود را بهتر از هرکس تشخیص می‌دهید ولی موفقیت دیپلماسیِ فردا  به مقاومت امروز شما در صحنه نبرد وابسته است.

رزمندگان اسلام

توجیهات واستدلال‌های دولتمردانِ عربستان در حمله به یمن ،آنقدر بی‌محتوا ، سست و دروغین است که هر سوی آن را بپوشانند، سوی دیگر، رسواکننده و برملا است. چه کسی می‌پذیرد که نامه یک ریس جمهورِ مستعفی و فراری ،بهانه‌ای برای حمله نظامی به یک کشور قلمداد گردد و هزاران فرد بیگناه ، به خاک و خون کشیده شوند؟! مگر آنکه او از متجاوزین خواسته باشد که مردم یمن را قتل عام کنید! آن‌ها خوب می‌دانند که کشتن بیگناهان در محضر الهی و نیز در افکار عمومی جهان، جرمی نابخشودنی است . بی‌تردید نزد وجدان خود، پاسخی نخواهند داشت و در نتیجه خواهند گفت آنچه که گفته‌ایم بهانه‌ای بیش نیست آنگاه ضعف و ترسِ متجاوزان و روحیه پلیسی دولتمردان عربستان، دراقدام نامشروعشان بیشتر برملا خواهد شد و قطعا همین فقدانِ منطق و اقدام غیر انسانی و غیر اسلامی آنان، شکست متجاوزان و پیروزی شما را به حول و قوه الهی، رقم خواهد زد یعنی  تجاوز (که بزرگترین گناه تلقی می‌شود) همراه با ضعف و وحشت، مشابه اقدامی است که دست پروردگان آنان یعنی داعش ، با هدف قدرت‌نمایی ،اسیران را  دست وپا بسته ، سر می‌برند. این گناهانِ نابخشودنی، زمانی که به نام اسلام و یا امنیت، صورت می‌گیرد به جرم بزرگتری تبدیل می‌شود  .

برادر عزیز و انقلابی ، رهبر گرانمایه یمن

تاریخ نشان داده است که آینده از آن جبهه حق است. امروز جبهه مقاومت در یمن، سوریه ،عراق ،لبنان ،فلسطین و بحرین در مقابل جبهه تجاوز که اسراییل و عربستان است صف‌آرایی کرده، مقاومت و تجاوز، ادبیات سیاسی جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است. بی شک شما با استعانت از خداوند متعال و پیروزی خود، می‌توانید نه تنها ادبیات سیاسی جهان ، بلکه مسیر و سرنوشت ملتها را در خاورمیانه رقم بزنید. منطقه خاورمیانه درحال حرکت به سوی یک نظم جدید انسانی و اسلامی است. متجاوزان به این دلیل به شما حمله کرده‌اند که می‌خواهند از دخالت ملتها در سرنوشت خود جلوگیری کنند. آنها نمی‌خواهند ملتها به استقلال و آزادی دست یابند. جرم شما این است که می‌خواهید یمن ، توسط یمنی ها اداره شود. در سوریه ،لبنان ،عراق ،فلسطین و بحرین  هم همین صدا از ملت ها شنیده می‌شود. آیا دشمنان می‌توانند این خواسته‌های بحقِ ملت‌های منطقه را که بیش از صدسال است بدنبال آن هستند نادیده بگیرند. مطمئنا نخواهند توانست ارزشهای جبهه مقاومت( آزادی و استقلال و مردمسالاری در چارچوب اسلام ) را در دل و جان ملتها سرکوب کنند.

فرزند عاشورایی یمن

امروز، جهان اسلام درحال بیداریِ واقعی است. تلاش مذبوحانه طایفه‌سازی و مذهب سازی‌های صهیونیستی ومتعصبانه جاهلی را، یارای خاموشیِ این حرکت اسلامی نیست. همه می‌دانند که ایران حتی یک عنصر نظامی هم دریمن نداشته است.  البته دشمنان در پی آن هستند که با این تبلیغات ،ایران حتی به درمان مجروحینِ مسلمان هم نپردازد. آنها حتی از تختهای بیمارستان‌های ایران هم وحشت دارند.باید رمز و راز این ابهت و عظمت را کشف کنند. آنها هم اگر برای مردمسالاری واستقلال وآزادی مبارزه کنند صلابت پیدا خواهند کرد و اگر به تجاوز ادامه دهند هر روز در دنیا و در نزد افکار عمومی  ضعیف تر و بی‌آبروتر خواهند شد. جلسه شرم الشیخ، نمایش سلاطین در مقابل قدرت الهی بود و بزودی در خواهند یافت که  «یدالله فوق ایدیهم». تردیدی نیست که جبهه مقاومت بر جبهه تجاوز پیروز خواهد شد. جهان، تشنه ادبیاتِ مقاومت در مقابل تجاوز به حقوق انسانها و تعدی به مرزهای رسمی کشورهاست، اطمینان داشته باشید که نه تنها درجهان اسلام، حتی در افکار عمومی جهان ، طرفداران جدی وگسترده، خواهید یافت. به نفع برادرانِ قابیلی ماست که هرچه سریعتر حملات را قطع کنند و به گفتگو با شما روی آورند. تنها راه حل مشکلات کشورهای اسلامی میز گفتگو وبرادری است. با حوادث سوریه و عراق و یمن می خواهند جبهه اصلی که مبارزه با رژیم اشغالگر قدس است  را تغییر دهند ولی همانطورکه که رزمندگان اسلام صدام را به جای خود نشاندند و از مبارزه با اسرائیل هم دست نکشیدند ، امروز برادران ما در یمن و سایر مناطق نیز باید به این مهم، همت گمارند.

برادر شما محسن رضایی

پاسدار انقلاب اسلامی

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 27 November 2021
السبت, ۲۱ ربيع الثاني ۱۴۴۳
شنبه, ۰۶ آذر ۱۴۰۰

Please publish modules in offcanvas position.