حقوق 300 برابري !

حقوق 300 برابري !

به گزارش سرويس بين الملل گويدا ، وزیر امورخارجه سابق آمریکا که برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ از حزب دموکرات نامزد شده است روز گذشته نخستین جلسه انتخاباتی خود را در ایالت آیووا برگزار کرد.

هیلاری کلینتون در این گفتگوی انتخاباتی به تشریح سیاستها و اولویتهای کاری اش پرداخت.

 

کلینتون گفت: مردم آمریکا دوران بسیار دشوار اقتصادی را پشت سر گذاشته اند. وضع آمریکا و اقتصاد کشور بسیار بهتر از گذشته شده است اما باید گفت که هنوز اوضاع کشور به صورتی است که به نفع ثروتمندان است. این وضع مشکل دارد.

وی افزود: وقتی حقوق مدیران ارشد سیصد برابر کارکنان معمولی در آمریکاست، متوجه می شویم مشکلی وجود دارد. وقتی مالکان بنگاههای بزرگ مالی، کمتر از مردم با درامد پایین مالیات می پردازند، متوجه می شویم مشکلی در کشور وجود دارد.

کلینتون ادامه داد: وقتی دانشجویان و خانواده هایشان برای تحصیل مجبور می شوند به شدت مقروض شوند، متوجه می شویم در کشور مشکلی وجود دارد. در همین ایالت آیووا ، فارغ التحصیلان دانشگاهها با بدهی سی هزار دلاری دانشگاه را ترک می کنند. بیشترین بار بدهی مردم آمریکا نیز به همین مسئله مربوط است. باید فکر کنیم و ببینیم چگونه می توانیم کشورمان را بار دیگر در مسیر درست قرار بدهیم.

وی گفت: من به آن علت برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده ام که فکر می کنم مردم آمریکا و خانواده های آنها به قهرمان نیاز دارند و من می خواهم همان قهرمان باشم. می خواهم برای دفاع از حقوق مردم بایستم و مبارزه کنم تا آنکه آنها فقط زندگی خود را پیش نبرند بلکه در زندگی خود پیشرفت داشته باشند. یکی از برنامه های انتخاباتی من، مقابله با پول بدون حساب و کتاب در انتخابات آمریکا است.

منبع: تسنیم

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Wednesday, 22 May 2024
الأربعاء, ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۵
چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.