آخرين اخبار يمن ؛ هشت پايگاه سعودي سقوط كرد

آخرين اخبار يمن ؛ هشت پايگاه سعودي سقوط كرد

سازمان ملل: احتمالا «ژنو» میزبان مذاکرات برای حل بحران یمن باشد/ سخنگوی دبیر کل سازمان ملل بدون اشاره به زمان برگزاری مذاکرات احزاب مختلف یمنی برای حل بحران این کشور تاکید کرد که احتمال دارد، ادامه این مذاکرات در ژنو صورت بگیرد.

 

8 پایگاه نظامی عربستان به کنترل قبایل یمنی درآمد/قبایل یمنی 8 پایگاه نظامی عربستان در منطقه مرزی نجران را تحت کنترل خود درآوردند.

آمریکا: به یمن کمک بشردوستانه می کنیم/وزیر امور خارجه آمریکا همزمان با حمایت از حملات ارتش عربستان اعلام کرد که دولت واشنگتن به یمن کمک‌های بشردوستانه خواهد کرد.

کشته شدن فرمانده شبه نظامیان طرفدار منصور هادی در عدن/فرمانده نیروهای شبه نظامیان طرفدار رئیس جمهور فراری یمن در درگیری با نیروهای ارتش در عدن کشته شد.

کشتی‌های جنگی سعودی سواحل یمن را گلوله باران کردند/کشتی‌های جنگی سعودی شهر بندری الحدید در غرب یمن را گلوله باران کردند.

عربستان کشته شدن 5 نظامی خود را تائید کرد/مقامات محلی عربستان از کشته شدن 5 نفر و زخمی شدن 11 نفر دیگر در حمله خمپاره‌ای به منطقه مرزی نجران خبر دادند.

* اسارت نظامیان عربستانی توسط قبایل یمنی/قبایل یمنی ضمن اسارت تعدادی از سربازان عربستان سعودی مستقر در منطقه مرزی نجران، چندین فروند موشک و سلاح‌ نظامیان سعودی را به غنیمت گرفتند.

* انصارالله: ارتش یمن و کمیته‌های مردمی منطقه «التواهی» عدن را بازپس گرفتند/سخنگوی جنبش انصارالله اعلام کرد که ارتش یمن وکمیته‌های مردمی وابسته به این جنبش با کمک مردم جنوب یمن موفق شدند منطقه «التواهی» که مهمترین پایگاه القاعده در عدن محسوب می‌شود را بازپس بگیرند.

* المیادین: قبایل «بکیل» یمن به آتش‌باری عربستان در مرز جنوبی این کشور پاسخ دادند / شبکه خبری الجزیره نیز گزارش کرد که یمنی‌های منطقه نجران را هدف گرفتند. روز گذشته نیز سه نظامی سعودی در پاسخ قبایل یمنی کشته شده بودند

 

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Tuesday, 20 April 2021
الثلاثاء, ۰۸ رمضان ۱۴۴۲
سه شنبه, ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

Please publish modules in offcanvas position.