احكام و مجازات جديد داعش عليه زنان

احكام و مجازات جديد داعش عليه زنان

به گزارش گروه بين الملل گويدا ،جبهه جهانی مستضعفین نوشت: گروهک تروریستی داعش با صدور فتوایی جدید، عدم پوشش چشم با نقاب را بر زنان حرام کرد.

سایت روزنامه «صدی» مصر به نقل از سایت «الرقه تذبح بصمت» نوشت؛ تروریست‌های داعش در پی صدور حکم پوشاندن چشم، راننده یک اتوبوس را به دلیل وجود یک زن در ماشین که چشمانش بیرون از نقاب بود، به پرداخت جریمه مالی محکوم کرد.

«ابو ابراهیم الرقاوی» یکی از اعضای گروه «الرقه تذبح بصمت» گفت: اعضای دیوان محاسبات داعش در خیابان‌های شهر رقه سوریه گشت‌زنی می‌کنند و در صورت مشاهده زنی که چشم‌های خود را نپوشانده باشد با چوب خیزران وی را شلاق می‌زنند.

ابو ابراهیم افزود: داعش ساده‌ترین حقوق زنان را نقض کرده است تا جایی‌که پوشیدن کفش‌های رنگی را نیز بر آنان حرام کرده است.

سران گروهک تروریستی داعش که به فساد، عیاشی و شهوت‌رانی مشهور هستند و زنان و دختران عراقی و سوری را به کنیزی می‌گیرند، با اجرای قوانین سخت‌گیرانه بر مردم، آنان را به بهانه‌های واهی همچون درست نبستن روبنده، تماشای کارتون، گوش دادن موسیقی و... شکنجه و اعدام کرده و در برابر جرم‌هایی مثل قاچاق و رشوه به «کچل کردن» اکتفا می‌کنند!

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Monday, 02 October 2023
الإثنين, ۱۷ ربيع الأول ۱۴۴۵
دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۲

Please publish modules in offcanvas position.