امور نظامي مذاكره بردار نيست

امور نظامي مذاكره بردار نيست

سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، در واکنش به برخی تهدیدات و زیاده‌خواهی‌های رژیم‌های سلطه با اشاره به توانمندی‌های دفاعی کشور، اظهار داشت: اکنون جمهوری اسلامی ایران در جایگاهی از قدرت دفاعی قرار گرفته است که با هر دشمن ناهمتراز توان مقابله و برخورد را دارد.

 

وی افزود: شیطان بزرگ آمریکا همچنان بر این تصور باطل است که با تهدید نظامی قادر است در رفتار انقلاب اسلامی رخنه ایجاد کند.

جزایری ادامه داد: خوشبختانه با همت فرزندان دانشمند و انقلابی جمهوری اسلامی ایران و سایر انقلابیون جهان جبهه بزرگ مقاومت اسلامی به حدی از توانایی و بلوغ رسیده است که در صورت لزوم پاسخ‌های پشیمان‌کننده‌ای به دشمنان و بدخواهان خواهد داد.

وی تصریح کرد: اشغالگری و تجاوزگری خارج از رویه‌ها و آموزه‌های اسلام عزیز است و برخلاف حاکمان رژیم‌های سلطه و آدمکش همچون آمریکا و صهیونیست‌ها، توانمندی‌های نظامی ما در خدمت صلح عادلانه برای همه جهانیان قرار دارد.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با تأکید بر اینکه قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران برای جلوگیری از زیاده‌خواهی و خون تجاوزگری دولت‌های شرور و شیطان‌ صفت فراهم شده است، گفت: با همه وجود از قدرت دفاعی خود پاسداری می‌کنیم و تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت دیگران در آن را نمی‌دهیم.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 15 June 2024
السبت, ۰۸ ذو الحجة ۱۴۴۵
شنبه, ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.