شهادت 16 مامور نيروي انتظامي در 18 روز

شهادت 16 مامور نيروي انتظامي در 18 روز

سردار سعید منتظر المهدی معاونت اجتماعی ناجا در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با تبریک آغاز سال جدید به ارائه گزارشی از عملکرد ناجا در نوروز امسال پرداخت و اظهار داشت: شعار ناجا در نوروز امسال آسودگی و ایمنی بیشتر با التزام به اخلاق، قانون و نظم عمومی بوده است.

 

معاون اجتماعی ناجا تصریح کرد: زمانی ایمنی، آسایش و آرامش برقرار خواهد شد که آحاد مردم نیز خود را مستلزم به اصول و اخلاق بدانند و نیروی انتظامی در ایام نوروز بخش اعظمی از توان خود را برای ایمنی مردم به کار بسته است.

سردار منتظر المهدی در ادامه به بکارگیری تمام توان ناجا در ایام نوروز اشاره کرد و افزود: نیروی انتظامی با فعال نمودن 200 هزار و 208 گشت، استقرار 1877 چادر و کانکس به تأمین امنیت برای شهروندان در ایام نوروز پرداخت.

وی گفت: در ایام نوروز فرمانده ناجا به سرکشی و بازدید از 5 استان و قرارگاه‌های نوروزی پرداخت و همچنین به سرکشی از خانواده‌های شهدا رفت.

این مقام ارشد ناجا در ادامه سخنان خود به آمار شهدای نیروی انتظامی از ابتدای سال تا کنون اشاره و تصریح کرد: امسال 5 تن از مرزبانان در سومار و کرمانشاه و همچنین 3 تن از پرسنل ناجا در حمیدیه خوزستان به شهادت رسیدند.

معاون اجتماعی ناجا ادامه داد: در شب گذشته در پی درگیری که در سیستان و بلوچستان در هنگ مرزی نگو به وقوع پیوست متاسفانه 8 پرسنل ناجا به شهادت رسیدند؛ این اتفاق در منطقه صفر مرزی بود و بلافاصله اشرار مسلح به مرز مقابل -پاکستان- گریختند؛ فرمانده مرزبانی ناجا نیز برای بررسی بیشتر حادثه به این منطقه عازم شده است.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Monday, 04 December 2023
الإثنين, ۲۱ جمادى الأولى ۱۴۴۵
دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۲

Please publish modules in offcanvas position.