آدم کش زیبارو/گل های آدم کش!

گل های سمیگل ها و گیاهان سمی در دنیا کم نیستند و هر کدام به نوعی انسان ها را آلوده کرده و باعث بیمار شدن ان ها می شوند اما برخی از آن ها قصد جان انسان ها را می کنند و گیاهانی هستند که باید ازشان ترسید و تا حد امکان دوری جست. این گیاهان در نقاط مختلف دنیا پراکنده هستند و سالانه انسان های زیادی را می کشند.

**Skunk Cabbage

این گل یکی از بومیان اهل آمریکای شمالی است که بوی خوبی نیز دارد به همین علت می تواند افراد زیادی را به خود جذب کند و در مرداب ها نیز بیشتر به چشم می خورد.

این گل توسط بسیاری از مردم بومی خورده می شود ولی باید محل دقیق خوردن آن را بدانید خوردن یک بخش خیلی کم از قسمت اشتباه می تواند باعث بروز بیماری های بسیار سخت و پس از چند ساعت نیز مرگ باشد.

**Buttercup

یکی از زیباترین گل های کشنده دنیا که چهره ای بسیار ساده و البته به نظر مهربان دارد "Buttercup" است. این گل در بسیاری از بیشه زار ها در نقاط مختلف دنیا ممکن است بروید و مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کند.. با دست زدن به این گل سم آن وارد پوست شده و قسمت قرمز را روی پوست ایجاد می کند پس از مدتی اندام ها از کار می افتند و به گفته بسیاری مرگی دردناک را برای فرد مصدوم به همراه دارد.

**Camas

در امریکا گیاهی خوراکی به نام "Camas" وجود دارد که بسیاری از آن استفاده می کند اما این گل یک برادر خشن دارد که به "Camas" کشنده معروف شده است. این گل بسیار شباهت به نوع خوراکی آن دارد ولی تنها با یک نفس کشیدن و یا خوردن آن به سرعت تمام ارگان های بدن از کار افتاده و فرد می میرد. این گل حتی اجازه حرکت اضافی به افراد را نمی دهد و خون بدن آن ها را سریع مسموم می کند.

**Angel Trumpet

یکی از گل های بسیار زیبا دنیا که در جنگل های امازون نیز یافت می شود "Angel Trumpet" نام دارد. این گل شاید مجموعه ای از سم های خطرناک باشد اما به خودی خود خطرناک نیست بلکه سلاحی در دست بشر است. برخی از کشورها آمریکای جنوبی این گل را برای ساخت سلاح های شیمیایی و سمی استفاده می کنند .و حتی نشانه هایی از انسان هایی که به وسیله این گیاه به زامبی تبدیل شده اند دیده شده است. سم این گل می تواند مغز انسان را از کار بیاندازد در حالی که هوشیار است و نمیداند چه رفتاری را انجام میدهد.

منبع:شرق

4 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (4 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 18 May 2024
السبت, ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۵
شنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.