×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 56

گرایش شدید مردم فرانسه به اسلام

 

اروپا در مسیر مسلمان شدن

گرایش به اسلام درفرانسه

گویدا: پیشرفت سریع دین اسلام در اروپا با وجود تمام تبلیغاتی که سردمداران حکومت های غربی علیه اسلام انجام می دهند و جنگ تبلیغاتی گسترده ای که علیه مسلملن ها در جهان به راه انداخته اند و همچنین با وجود تمام سخت گیری ها و فشارها و محرومیت های اجتماعی که در آن کشورها علیه مسلمانان وجود دارد، نشان صریحی از حقانیت و پاسخگو بودن اسلام به نیازهای فطری و اجتماعی انسان هاست.در همین راستا آمارهای رسمی در فرانسه حکایت از آن دارد که  دارد سالانه 4 هزار نفر در این کشور به دین اسلام می‌گروند.
 
 بر اساس آمارهای رسمی وزارت کشور فرانسه، دین اسلام در فرانسه بیشترین گرایش را در میان دیگر ادیان داشته به گونه‌ای که سالانه 4 هزار نفر در این کشور به اسلام می گروند.
 
بر اساس این گزارش، پس از اسلام مسیحیت کاتولیک بیشترین گرایش را داشته و سالانه حدود 2900 نفر به این مذهب می گروند و پس از آن نیز دین یهود با 300 نفر در سال بیشترین گرایش را دارد.
 
دانشمندان علوم اجتماعی اعلام کردند که 15 تا 20 سال پیش دلیل اصلی که فرانسوی‌ها به دین اسلام می گرویدند خلأ روحی بوده که احساس می‌کردند اما هم اکنون عامل اساسی در پذیرش اسلام توسط فرانسوی‌ها اوضاع اجتماعی این کشور است.
 
منبع:فارس
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Thursday, 18 July 2024
الخميس, ۱۱ محرّم ۱۴۴۶
پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.