پیامبری که با زنان دست می دهد در دانشگاه معرفی شد!

تبلیغ علیه اسلام با دروغ بستن به پیامبراسلام

دست زنقدیم ترا اگر دانش آموزی خطایی می کرد والدین او به معلمانش شکایت می بردند و از ایشان خواستار راهنمایی و ارشاد فرزندشان می شدند. اما حالا که همان دانش آموزان دوکلاس بزرگتر شده و به دانشگاه رفته اند و نامشان دانشجو شده است ،باید از معلم (استاد) هایشان گله بر دانشجویان برد و به فرزندان آموزش داد که استاد شما منحرف است او را الگوی خود نسازید. استاد شما از اسلام و اخلاق و فرهنگ ملی ما چیزی نمی داند ،حواستان باشد استاد مرتدتان نکند.

بی گمان شما هم پس از خواندن مطلب تاسف بار زیر به یاد این ضرب المثل خواهید افتاد که:

هر چه که گنندد نمکش می زنند       وای به روزی که بگندد نمک!

آقای م. ج. ح عضو حزب منحله اعتماد ملی و استاد علوم سیاسی روز 21 آذر در یکی از کلاس های درسی در جمع دانشجویان خود به بیان اظهاراتی تاسف بار و عجیب در خصوص حجاب و چادر در اسلام پرداخت.او در رد ضرورت حفظ حجاب و چادر مدعی شد : جمهوری اسلامی در مسئله حجاب و چادر دچار انحراف شده است . در شرع و عرف حجاب و چادر اجباری نیست !

وی در ادامه مدعی شد : مانتو و روسری به عنوان حجاب اسلامی از نگاه روشنفکران مذهبی کافیست و بحث چادر از سوی مذهبی های سنتی مطرح است !

این استاد دانشگاه در ادامه افزود : در مراودات دیپلماسی ما مرد و زن نمی توانند دست دهند و این معضل بسیار بزرگی است !

وی در ادامه در تائید سخنان دانشجویی در انتقاد به گشت ارشاد به برخورد های موجود با بدحجابان اشاره کرده و گفت : چادر اجباری نیست و برخورد گشت ارشاد با بدحجابان جنایت می باشد !

او  در پایان در اظهاراتی تاسف بار و عجیب گفت : اگر پیامبر ( ص) الان بودند در مراودات خود با زنان دست می دادند !

بی شک بدحجابی ها و بی عفتی های موجود تنیجه عملکرد و تفکرات منحرف و غرب زده این اشخاص بوده و بیان چنین ادعایی در خصوص پیامبر اکرم (ص) عمق کوته فکری و انحراف در تفکر این جماعت را نشان می دهد و لازم است با برخورد مناسب مسئولان مربوطه از ترویج چنین افکاری انحرافی در دانشگاه های ما جلوگیری شود .

ضرورت حفظ پوشش و حجاب زن در برابر مرد نامحرم در قرآن آمده است :

{{در رد این اظهار نظر حق شناس بیان این آیه زیبا از کلام الله مجید کافی می باشد :
و َقُل لِّلْمُؤْمِنَاتِ یغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِهِنَّ وَیحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ وَلَا یبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلَّا مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَلْیضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلَى جُیوبِهِنَّ وَلَا یبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلَّا لِبُعُولَتِهِنَّ أَوْ آبَائِهِنَّ أَوْ آبَاء بُعُولَتِهِنَّ أَوْ أَبْنَائِهِنَّ أَوْ أَبْنَاء بُعُولَتِهِنَّ أَوْ إِخْوَانِهِنَّ أَوْ بَنِى إِخْوَانِهِنَّ أَوْ بَنِى أَخَوَاتِهِنَّ أَوْ نِسَائِهِنَّ أَوْ مَا مَلَكَتْ أَیمَانُهُنَّ أَوِ التَّابِعِینَ غَیرِ أُوْلِى الْإِرْبَةِ مِنَ الرِّجَالِ أَوِ الطِّفْلِ الَّذِینَ لَمْ یظْهَرُوا عَلَى عَوْرَاتِ النِّسَاء وَلَا یضْرِبْنَ بِأَرْجُلِهِنَّ لِیعْلَمَ مَا یخْفِینَ مِن زِینَتِهِنَّ وَتُوبُوا إِلَى اللَّهِ جَمِیعًا أَیهَا الْمُؤْمِنُونَ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ; و به زنان با ایمان بگو دیدگان خود را [از هر نامحرمى] فرو بندند و پاكدامنى ورزند و زیورهاى خود را آشكار نگردانند مگر آن چه طبعاً از آن پیداست، و باید روسرى خود را بر گردن خویش [فرو] اندازند و زیورهایشان را جز براى شوهرانشان یا پدرانشان یا پدران شوهرانشان یا پسرانشان یا پسران شوهرانشان یا برادرانشان یا پسران برادرانشان یا پسران خواهرانشان یا زنان [همكیش] خود یا كنیزانشان یا خدمت كاران مرد كه [از زن ]بى نیازند یا كودكانى كه بر عورت هاى زنان وقوف حاصل نكرده اند آشكار نكنند و پاهاى خود را [به گونه اى به زمین ]نكوبند تا آنچه از زینت شان نهفته مى دارند معلوم گردد. اى مؤمنان!همگى [از مرد و زن ]به درگاه خدا توبه كنید امید كه رستگار شوید. }}

«باحجابی» یعنی به نمایش گذاشتن شخصیت واقعی زن و محدود كردن جسم و آزاد گذاشتن روح و عقل ، و «بی حجابی» یعنی پنهان شدن حقیقت زن در پوشش جاذبه های جنسی . فرد بد حجاب ، میكروب جامعه است كه بر روح و افكار افراد رسوخ و آن را مشوش می كند. حجاب به عنوان سرمایه ای عظیم برای زن این نقش مهم را ایفا می كند ، پردة سیاهی بر چشم هوس بازان كشیده و به او اجازه می دهد سرمایه های وجود خویش را در كانون گرم خانواده متمركز كرده و با عزمی استوار و خلل نا پذیر اولین هستة اجتماعی را پی ریزی كند . اگر خداوند متعال حجاب را بر زن واجب كرد ، به این دلیل است كه زن موجودی زینتی و ظریف است و باید محترم و ارزش مند باقی بماند .

مروارید اگر درون صدف نباشد ، هیچ گاه نمی تواند در زیر آب از خطرات مصون باشد . دختران همانند مرواریدند كه نیاز به صدف و محافظی دارند تا آنان را در امان نگه دارد و كدام صدف زیبا تر از صدف حجاب ! كدام حفاظ مطمئن تر از از صدف نجابت و حیا ! آری ، حجاب بهترین وسیله برای حفظ امنیت دختران و زنان و بهترین پوشش برای جلوگیری از مزاحمت ها و خطرات است . پس حجاب نه مانع آزادی كه خود مایة آزادی و رشد و تعالی انسان است .

منبع:منادی نیوز

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (11 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Wednesday, 29 May 2024
الأربعاء, ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵
چهارشنبه, ۰۹ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.