حمله به حرم امام رضا «ع» در نتیجه ی دیدن ماهواره!

شب قدر در حرم امام رضا«ع»مردی که در نتیجه ی دیدن برنامه های شبکه های ماهواره ای قصد اهانت و حمله به حرم امام رضا«ع» را داشت دستگیر شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی در واکنش به هتک حرمت مرقد امام هشتم شیعیان گفت: مشهد از شهرهای امن ایران است و در سفرهای اخیر که به مشهد داشتیم این امر محسوس بوده است.وزیر اطلاعات همچنین درباره اتفاقات اخیر در شب‌های قدر در حرم مطهر رضوی، افزود: مردم باید نیروهای اطلاعاتی همکاری بیشتری کنند و به محض مشاهده موارد مشکوک با 113 (مرکز اطلاعات کشور) تماس بگیرند.

در همین زمینه غلامعلی صادقی در حاشیه جلسه مسوولان قضایی در مجتمع امام خمینی مشهد، گفت: فردی در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان سعی داشت با پرتاب شیء آتش‌زا به مضجع مطهر رضوی اهانت کند.

این فرد که بطری مواد آتش‌زا به همراه داشت با تاثیر از شبکه‌های ماهواره‌ای و معاند قبل از انجام هرگونه اقدامی توسط نیروهای مردمی و عزاداران بارگاه ملکوتی امام هشتم، شناسایی، دستگیر و تحویل عوامل انتظامی شد.

وی ادامه داد: طبق نظریه پزشکی قانونی فرد یاد شده دچار «اختلال روانی» بوده و اکنون با رعایت موازین قانونی تحت مراقبت قرار گرفته و پس از انجام تحقیقات و تکمیل پرونده جهت نگهداری و سیر مراحل قانونی به مراکز درمانی اعزام خواهد شد.صادقی از والدین خواست تا بیشتر مراقب فرزندانشان باشند و تاکید کرد: به ویژه والدینی که فرزندانشان دچار مشکلات روانشناختی هستند باید کنترل و نظارت بیشتری بر آن‌ها داشته باشند تا مزاحمتی برای شهروندان ایجاد نکنند.

همچنین در شب قدر بیست و سوم ماه رمضان سخنان جانبدارانه ی ناطق نوری که سخنران مراسم حرم رضوی در شب قدر بود ، در دفاع از ساکتان و عوامل فتنه ی 88 و مواضع دو پهلوی وی موجب شد که مردم با شعارهای اعتراض آمیز خود خواستار پایان سخنرانی جانبدارانه ی او شوند. ناطق نوری از اصلی ترین ساکتان فتنه ی آمریکایی - صهیونیستی 88 بوده و هست.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 09 December 2023
السبت, ۲۶ جمادى الأولى ۱۴۴۵
شنبه, ۱۸ آذر ۱۴۰۲

Please publish modules in offcanvas position.