حمله به حرم امام رضا «ع» در نتیجه ی دیدن ماهواره!

شب قدر در حرم امام رضا«ع»مردی که در نتیجه ی دیدن برنامه های شبکه های ماهواره ای قصد اهانت و حمله به حرم امام رضا«ع» را داشت دستگیر شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی در واکنش به هتک حرمت مرقد امام هشتم شیعیان گفت: مشهد از شهرهای امن ایران است و در سفرهای اخیر که به مشهد داشتیم این امر محسوس بوده است.وزیر اطلاعات همچنین درباره اتفاقات اخیر در شب‌های قدر در حرم مطهر رضوی، افزود: مردم باید نیروهای اطلاعاتی همکاری بیشتری کنند و به محض مشاهده موارد مشکوک با 113 (مرکز اطلاعات کشور) تماس بگیرند.

در همین زمینه غلامعلی صادقی در حاشیه جلسه مسوولان قضایی در مجتمع امام خمینی مشهد، گفت: فردی در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان سعی داشت با پرتاب شیء آتش‌زا به مضجع مطهر رضوی اهانت کند.

این فرد که بطری مواد آتش‌زا به همراه داشت با تاثیر از شبکه‌های ماهواره‌ای و معاند قبل از انجام هرگونه اقدامی توسط نیروهای مردمی و عزاداران بارگاه ملکوتی امام هشتم، شناسایی، دستگیر و تحویل عوامل انتظامی شد.

وی ادامه داد: طبق نظریه پزشکی قانونی فرد یاد شده دچار «اختلال روانی» بوده و اکنون با رعایت موازین قانونی تحت مراقبت قرار گرفته و پس از انجام تحقیقات و تکمیل پرونده جهت نگهداری و سیر مراحل قانونی به مراکز درمانی اعزام خواهد شد.صادقی از والدین خواست تا بیشتر مراقب فرزندانشان باشند و تاکید کرد: به ویژه والدینی که فرزندانشان دچار مشکلات روانشناختی هستند باید کنترل و نظارت بیشتری بر آن‌ها داشته باشند تا مزاحمتی برای شهروندان ایجاد نکنند.

همچنین در شب قدر بیست و سوم ماه رمضان سخنان جانبدارانه ی ناطق نوری که سخنران مراسم حرم رضوی در شب قدر بود ، در دفاع از ساکتان و عوامل فتنه ی 88 و مواضع دو پهلوی وی موجب شد که مردم با شعارهای اعتراض آمیز خود خواستار پایان سخنرانی جانبدارانه ی او شوند. ناطق نوری از اصلی ترین ساکتان فتنه ی آمریکایی - صهیونیستی 88 بوده و هست.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Tuesday, 28 May 2024
الثلاثاء, ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۵
سه شنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.