شراکت شیطان در اولاد و کاهش جمعیت در غرب!

 

هالیوود قدرت مقابله با اسلام را ندارد

دکتر حسن عباسی

حسن عباسی رئیس مرکز مطالعات دکترینال امنیت بدون مرز، در نخستین سخنرانی سومین کنفرانس هالوودیسم گفت: نقد هالیوود نقد یک نهاد سینمایی نیست بلکه نقد یک ایدئولوژی است.
 
وی با بیان اینکه هالیوود بیانگر همه عمر فلسفی غرب است، افزود: آنچه از دریچه دروبین هالیوود مشاهده می‌کنیم ۲۸۰۰ سال اندیشه سیطره یافته بر غرب است.
 
عباسی با اشاره به نوشته‌های ۴۱۳ استاد دانشگاه‌های آمریکا درباره هالیوود و فیلم‌های آن، تصریح کرد: این استید تاکید کردند که اصل سینما سرگرمی نیست بلکه آنان در نوشته‌های خود محتوای ۲۸۰۰ ساله غرب را واکاوی کرده‌اند.
وی افزود: اگر یک روز از مکاتب فرانکفورت و اشخاصی چون هابرماس و ... به عنوان فیلسوفان هستند، امروز اساتید در هالیوود هستند و سینماگران تفکرات فلسفی را رقم می‌زنند.
 
* هالیوود اغوا و سرگرم می‌کند اما پیچیده‌ترین مفاهیم فلسفی را به دیگران القا می‌کند
 
عباسی با اشاره به تطابق برخی سریال‌ها، فیلم‌ها و انیمیشن‌های غربی با فلسفه در نوشته این اساتید آمریکایی، گفت: چگونه ممکن است که فلسفه با سرگرمی جمع شوند؛ درست است که سینما سرگرم‌کننده است همانگونه که نیوتن هنگامی که کار می‌کرد آنچنان سرگرم می‌شد که غذایش سرد می‌شد.
 
وی افزود: در سینما اغوا می‌کنند و سرگرم می‌کند اما پیچیده‌ترین مفاهیم را به دیگران القا می‌کنند.
 
عباسی با اشاره به کتاب‌هایی چون استنلی کوبریک و فلسفه، سیمپسون‌ها و فلسفه و ... تاکید کرد: هالیوود برگرفته از همه ظرفیت‌های غرب است و داستان‌های لاست و ... مملو از تفکر فلسفی است و آنچه شما در نظریه نیچه می‌بینید در متالیکا دیده می‌شود.
 
* هالیوودیسم یک مساله سیاسی بین ایران و آمریکا نیست
 
وی با بیان اینکه هالیوودیسم یک مساله سیاسی بین ایران و آمریکا نیست، افزود: اینجا بحث یک تفکر و ایدئولوژی است که در هالیوود اومانیسم، پاگانیسم، سکولاریسم و ایندیوژوآلیسم دیده می‌شود.
 
رئیس مرکز مطالعات دکترینال امنیت بدون مرز در ادامه با بیان اینکه هالیوودیسم ابتدا تمدن آمریکا و غرب را نابود می‌کند با اشاره به آیه‌ای از قرآن تصریح کرد: خداوند شیطان را در مال و اولاد کسانی که آنان را اغوا کند شریک کرده است که شراکت شیطان در اموال همان رباست که در قرآن آن را جنگ با خدا خوانده است.
 
وی با اشاره به شراکت شیطان در اولاد، به تحقیقات «پروفسور برت کاهر» در انگلیس اشاره کرد و افزود: وی ۲۲ هزار نمونه‌گیری جنسی کرده است و معتقد است این افراد درگیر «سکس فانتزی» هستند و این آنان را اسیر پدیده‌ای می‌کنند که منجر به کاهش جمعیت در غرب شده است.
 
عباسی با اشاره به وجود ۲۵ میلیون سایت پرنو در آمریکا، ادامه داد: مساله هالیوودیسم رویکرد مخرب اجتماعی آن است که در اینجا خارج از مکتب است.
 
وی در خاتکمه سخنان خود به آوارتاریسم و «سکند لایف» اشاره کرد و گفت: هالیوود را نه در اسلام‌هراسی و ایران هراسی باید دید چراکه هالیوود هرگز قدرت مقابله با اسلام را ندارد بلکه باید در پورن و خشونتی دید که اینک هالیوود را به چاقویی تبدیل کرده که دسته خودش را می‌برد.
منبع: خبرگزاری فارس
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (8 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 22 June 2024
السبت, ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۵
شنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.