قسمت دوم فیلم پرفروش من نفرت‌انگیز با دوبله استیو کارل

 

نسخه اصلی  فیلم پرفروش من نفرت‌انگیز در سال 2010 به روی پرده سینماها رفت و در کمال تعجب و حیرت 

ساندارا بولاک و دوبله انمیشن

تحلیل‌گران اقتصادی سینما و اهل فن، با استقبال تماشاگران و منتقدان سینمایی روبه‌رو شد.در این نسخه کاراکتر رئیس گرو با صدای استیو کارل با یک سری ماجراجویی تازه روبرو خواهد شد.
 ساندرا بولاک در فیلم جدید خود انیمیشن «نوکرها»، به جای شخصیت منفی قصه صحبت خواهد کرد. کمپانی یونیورسال تهیه کننده این انیمیشن است.
  این انیمیشن کامپیوتری قسمت دوم فیلم پرفروش و موفق «من نفرت‌انگیز» است، که دو سال قبل به روی پرده سینماها رفت.
قصه قسمت دوم این فیلم، در دورانی قبل از شروع قصه نسخه اصلی آن اتفاق می‌افتد و هنرمندان قسمت اول با آن همکاری خواهند داشت.
از قرار معلوم ، سه کاراکتر کودک و شیطان قصه قسمت اول در قسمت تازه آن، قبل از آشنایی با کاراکتر رئیس گرو(با صدای استیو کارل) با یک سری ماجراجویی روبرو می‌شوند.
این سه بچه، با یک شخصیت تازه به نام اسکارلت اورکیل رودررو می‌شوند ، کسی که ساندرا بولاک به جای او در قصه فیلم صحبت خواهد کرد.
اسکارلت اورکیل در قصه این انیمیشن کامپیوتری، یک شخصیت بسیار منفی است که در یک دنیای ویژه، زندگی و فعالیت می‌کند و با سه شخصیت کوچولوی فیلم درگیر می‌شود.
تهیه‌کنندگان انیمیشن «نوکرها» گفته‌اند آن را به صورت سه بعدی تهیه خواهند کرد. این کمدی اکشن ماجراجویانه را پی‌یر کافین و کایل بالدا کارگردانی خواهند کرد.
فیلم‌نامه قسمت تازه این انیمیشن کامپیوتری را برایان لینچ نوشته است. فیلم برای نمایش عمومی در دسامبر 2014 آماده می‌شود.
فیلم که با هزینه‌ای 69 میلیون دلاری تهیه شده بود، در آمریکای شمالی موفق به فروش 251 میلیون دلاری در جدول گیشه نمایش سینماها شد.
این انیمیشن کامپیوتری را پی‌یر کافین و کریس رناد کارگردانی کردند و در زمان اکران عمومی خود با نقدهای مثبت منتقدان همراه شد.
ساندرا بولاک طی چند سال اخیر پس از یک دوره افت‌ کاری، دوباره به صورت یکی از چهره‌های مطرح دنیای سینما در آمد.
او برای فیلم درام «بخش کور» اسکار بهترین بازیگر زن را گرفت. این فیلم براساس قصه یک ماجرای واقعی  ساخته شد و فروشی بالای 100 میلیون دلار در سینماهای آمریکای شمالی کرد.
بولاک یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم و کمدی خانوادگی «پیشنهاد ازدواج» (خواستگاری) هم بود. فیلم اخیر هم بالای 100 میلیون دلار، در جدول گیشه نمایش آمریکای شمالی فروش داشت.
این بازیگر در دهه نود میلادی با اکشن دلهره‌آور «سرعت» تبدیل به یک بازیگر سرشناس شد، ولی در دهه نود میلادی با یک افت شدید کاری روبرو شد
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Monday, 14 June 2021
الإثنين, ۰۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
دوشنبه, ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

Please publish modules in offcanvas position.