مناجات عاشقانه ی شهدا «9»

مناجات شهدامناجات عاشقانه ی شهدا «9»

خدایا! من به آتش گناهانم سوخته‌ام و دیگران را نیز سوزانده‌ام، آنان که اکنون مجال دسترسی به ایشان بر من نیست، از ایشان حلالیت می‌طلبم و رضایت‌شان را می‌خواهم و کسانی که در قید حیات هستند، از همه آنان معذرت می‌خواهم.

یا رب! اینان را از مواهب، آن‌قدر عطا کن که خشنود شوند و سیاهی‌های مظالم مرا از یاد ببرند، تو قادری و هرطور که بخواهی می‌توانی انجام دهی.

 

خداوندا! من از سیطره شیطان رها شده و به درگاه تو آمده‌ام، و مهمانی ضعیف و ناتوان هستم تو خود فرموده‌ای که سائل و محتاجی را دست خالی باز نمی‌گردانی. من سائلی ناتوان هستم، پس مرا جز با برآوردن نیازهایم بازمگردان و گردن ما را از زنجیرهای آتش باز کن

ای مهربان ترین مهربانان!

شهید رضا ملاشاهی

 

پروردگارا! اینک برای رضای تو و به امر خلیفه برحق تو که نائب امام زمان(عج) است، قدم در صحنه جهاد علیه کفر گذاشته، بدان امیدوارم که مرا به شهادت برسانی تا شاید کفاره‌ای برای گناهان و ادای دینی در قبال جمهوری اسلامی باشد و یا مرا بیامرزی و توبه‌ام را بپذیری که در هر حال به تو نیازمندم.

خداوندا! به محمدت(ص) و به حسین(ع) مظلومت و خمینی امت سوگند، که گرانبهاتر از خونم متاعی ندارم که بدهم و اینک این خون من  این هم جان بی‌ارزشم تقدیم به تو و هدیه به روح تو، خمینی کبیر!

شهید ابوالفضل ممشلی

 

پروردگارا! مرا ببخش! خدایا! من به خود می‌بالم که سرباز اسلام هستم و سرباز امام زمان(عج) و در بسیج حکومت اسلامی خدمتگزارم.

آفریدگارا! مرگ مرا شهادت در راه خودت و برای یاری اسلام و مسلمین قرار بده!

خدایا! مرا برای به اهتزار درآوردن پرچم امام زمان(عج) و رهبر جهان یاری فرما!

خدایا! نام مرا در فهرست شهدای صدر اسلام ثبت نما!

افسوس که یک جان بیشتر نداشته که در راه نائب امام زمان(عج) که راه اسلام، راه برپا شدن حق و عدالت است که راه یاری کردن اسلام و مسلمین است هدیه کنم. شهید حسینعلی ممشلی

منبع:نوید شاهد

وبلاگ انافتحنا لک فتحامبینا

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Thursday, 22 April 2021
الخميس, ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
پنجشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

Please publish modules in offcanvas position.