مناجات عاشقانه ی شهدا «12»

شهدامناجات عاشقانه ی شهدا «12»

الهی ، بار پروردگارا !

چه کنم قلبم را حجاب تیر؟ نا آشنایی گرفته و تو را نمی بینم .

طاعتم کم است و گناهانم بسیار ، چه راهی دارم ؟

جز این که به درگاهت روی آورم و از تو خواهان آن باشم که به من قدرت ، توانایی و دانایی بدهی تا تو را بهتر بشناسم و بتوانم در راه تو قدمهایی استوار داشته باشم .

 

مگر نه این است که فرموده ای : « إن یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اقدامَکُم !».

الهی ! معصیت کارم ،کوهی از گاهان که انجام داده ام در مقابلم صف کشیده اند و سد راه من هستند . خودت فرموده ای : « ادعونی استَجِب لَکُم » . به درگاهت روی آورده ام و ازتو می خواهم که من را از این درّ? سقوط نجات دهی .

از تو مسئلت دارم که موفق شوم به گوشه ای از دستورات تو عمل کنم .

از این که این سعادت را به من گنهکار عنایت فرموده ای تا موفق شوم در جبهه های نورعلیه ظلمت حضور پیدا کنم ، تو را سپاس می گویم.

شهید محسن نعمتی 

وبلاگ برادران باکری

 

خدایا، گروهی می‌خواهند تو را با استدلال دیگران بشناسند. عده‌ای ترا در کتاب‌ها و مطالب خشک علمی می‌خوانند. جهتی از آیات تو را می‌خوانند. اما مولا جان توفیق ده، تا ما تو را از خوشبختیت بجوییم و در یابیم. بفرموده امام حسین (ع) از نوای خدا وصل تو را می‌جوییم و به وجودت بر خودت استدلال می‌کنم. پس مرا در پرتو انوار خودت به کوی وصالت برسان.
شهید محمد رضا مصلی نژاد محل تولد استان فارس، سال شهادت  1365
خداوندا، اکنون که در مقابل تو خود را تنها می‌یابم و نمی‌توانم از احاطه حکومت تو فرار کنم و در مقابل تو خود را ذلیل و خوار و کوچک می‌بینم. یا غیاث المستغیثین مرا دریاب که اگر رهایم کنی، در جوار شیطان خواهم بود. خداوندا بس است دیگر، دنیا برایم قفس شده است و روحم را آزار و شکنجه می‌دهد.

شهید رسول فره‌حسنلو محل شهادت شلمچه به سال 1365
خدایا چه زیباست مرگ در راه تو و شمع گونه سوختنی. خدایا، می‌دانم تو کیستی، نه آنقدر که علی‌(ع) دانست. خدایا، تو را با دیده دل دیده‌ام، نه آنقدر که محمد (ص) دید. خدایا، به کتابت و هر آنچه از آن توست یقین دارم، نه آنقدر که رهبر عزیزم، خمینی کبیر، دارد. خدایا، لحظاتی در زندگیم در التهاب تو سوختم.

شهید سید علی سید حسینی محل تولد تهران، سال شهادت 1365

وبلاگ شهید کیانی

 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
Wednesday, 12 May 2021
الأربعاء, ۳۰ رمضان ۱۴۴۲
چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

Please publish modules in offcanvas position.