مناجات عاشقانه ی شهدا «25»

شهدامناجات عاشقانه ی شهدا «25»

خداوندا! شهادت می‌دهم که آن کس که در این عالم باقی است، تو هستی و شهادت می‌دهم که محمد(ص) رسول ا… و دوازده امام و نایب برحقشان خمینی فرستاده تو هستند، خدایا مرا ببخش از اینکه نتوانستم برایت بنده ای مفید باشم.

خدای من! بندهای نفسانی را از پاهایم باز کن تا بهتر بتوانم تو را بشناسم و به سوی‌ات اوج بگیرم. خدایا! به علی اصغر(ع) و علی اکبر(ع) صحرای کربلا سوگندت می‌دهم که مرگ در رختخواب را نصیبم نکنی.

 

ای خدای بزرگ! از تو می‌خواهم هر زمان که صلاح دانستی شهادت را نصیبم کنی! شهید علی اکبر محمدی کفترکاری

*******************************

خدایا! من به آتش گناهانم سوخته‌ام و دیگران را نیز سوزانده‌ام، آنان که اکنون مجال دسترسی به ایشان بر من نيست، از ایشان حلالیت می‌طلبم و رضایت‌شان را مي‌خواهم و کسانی که در قید حیات هستند، از همه آنان معذرت می‌خواهم.

یا رب! اینان را از مواهب، آن‌قدر عطا کن که خشنود شوند و سیاهی‌های مظالم مرا از یاد ببرند، تو قادری و هرطور که بخواهی می‌توانی انجام دهی.

خداوندا! من از سیطره شیطان رها شده و به درگاه تو آمده‌ام، و مهمانی ضعیف و ناتوان هستم تو خود فرموده‌ای که سائل و محتاجی را دست خالی باز نمی‌گردانی. من سائلی ناتوان هستم، پس مرا جز با برآوردن نیازهایم بازمگردان و گردن ما را از زنجیرهای آتش باز کن

ای مهربان ترین مهربانان! شهید رضا ملاشاهی

*******************************

پروردگارا! اینک برای رضای تو و به امر خلیفه برحق تو که نائب امام زمان(عج) است، قدم در صحنه جهاد علیه کفر گذاشته، بدان امیدوارم که مرا به شهادت برسانی تا شاید کفاره‌ای برای گناهان و ادای دینی در قبال جمهوری اسلامی باشد و یا مرا بیامرزی و توبه‌ام را بپذیری که در هر حال به تو نیازمندم.

خداوندا! به محمدت(ص) و به حسین(ع) مظلومت و خمینی امت سوگند، که گرانبهاتر از خونم متاعی ندارم که بدهم و اینک این خون من  این هم جان بی‌ارزشم تقدیم به تو و هدیه به روح تو، خمینی کبیر! شهید ابوالفضل ممشلی

*******************************

پروردگارا! مرا ببخش! خدایا! من به خود می‌بالم که سرباز اسلام هستم و سرباز امام زمان(عج) و در بسیج حکومت اسلامی خدمتگزارم.

آفریدگارا! مرگ مرا شهادت در راه خودت و برای یاری اسلام و مسلمین قرار بده!

خدایا! مرا برای به اهتزار درآوردن پرچم امام زمان(عج) و رهبر جهان یاری فرما!

خدایا! نام مرا در فهرست شهدای صدر اسلام ثبت نما!

افسوس که یک جان بیشتر نداشته که در راه نائب امام زمان(عج) که راه اسلام، راه برپا شدن حق و عدالت است که راه یاری کردن اسلام و مسلمین است هدیه کنم. شهید حسینعلی ممشلی

*******************************

ای پروردگار بزرگ! که ما را آفریده‌ای و در ما روح خود را دمیده‌ای تا انسانی با شرافت باشیم و با پیروی از عقل و شرع بتوانيم در ارض الهی سفر کنیم و با عقل خود بتوانیم به اسارت خود پی ببریم.

خدایا! از تو می‌خواهم، این حرکت را که به‌سویت شروع كرده‌ام با همه گناهانم مورد عفو و قبول درگاهت بفرمایي!

ای پروردگار رحمان و رحیم! با بزرگی‌ات مرا از آتش دوزخ نجات ده، که این جسم ضعیف تحمل آتش جهنم را ندارد.

ای آفریدگار من! به بزرگی‌ات قسم می‌دهم که مرا از انسان‌هایی که با ائمه اطهار(ع) و پیامبر(ص) خود ملاقات می‌كنند، قرار بدهی. شهید حمید منوچهری

منبع:نوید شاهد

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
Saturday, 20 July 2024
السبت, ۱۳ محرّم ۱۴۴۶
شنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.