عاشقانه ها؛زندگی بی تو برایم جهنم است

مهدیعاشقانه ها؛زندگی بی تو برایم جهنم است

به نام خدای مهربان- آقا! سلام. نمی‌دانم چند وقت از آخرین درددلم با شما گذشته. نمی دانم چه قدر به جدا شدنم از واسطه ی  فیض آسمان و زمین، زمان خورده. فقط می‌دانم که این مدت سخت بود و تلخ و تاریک.

اصلا" کدام بچه است که جدایی از پدر برایش شیرین باشد؟! کدام بی‌پناهی از دست دادن پناهگاهش برایش دل‌نشین است؟! کدام گدایی به محرومیتش از درگاه ارباب کریمش می‌نازد؟! که من بنازم و برایم دل‌نشین باشد و شیرین.

 

آقایم! آقای دنیا و آخرتم! پیوند با دنیا یعنی دوری از شما و اصرار به این پیوند یعنی کیلومترها فاصله با کریمی که دوستش داری و دوستت دارد.

آقای قلب و روح و ایمانم! این مدت دوری از شما تنها یک حسن داشت و آن اینکه فهمیدم زندگی بی‌حس حضور شما جهنمی بیش نیست.جهنم  دوری از خدای مهربان، جهنم دنیا طلبی، زیاده خواهی، مادی گرایی و هیچ و پوچ...

دلتنگتانم. دلم جمکرانتان را می‌خواهد. دلم ذکر یا ابا صالح می‌خواهد که کمک حال مؤمنان و شیعیان است در ناچاری و درماندگی...

دلم دست سخاوتمند مولایم را می‌خواهد که بر سرم بکشد و زندگی‌ام را آخرتی کند.

مولای کریم و مهربانم! این گدای بی‌همه چیز که امیدوار است به رحمانیت و رحیمیت خدا، دست گداییش را بر آستان شما که کریمی و از خاندان کرامت دراز کرده تا او را دریابید و در خیل مشتاقان و سربازانتان جای دهید.

یا حجت‌بن‌الحسن العسکری(عج)! دست رد بر سینه‌ام نزن که من امروز و هر روز مهمان توام(1) و امیدوار به سخاوت و بخشندگیت.

آقا! روح افسرده از گناه و عصیان و نافرمانیم را دریاب.

رجانیوز

3 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)
Sunday, 05 February 2023
الأحد, ۱۴ رجب ۱۴۴۴
یکشنبه, ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

Please publish modules in offcanvas position.