امیر جعفری یک وصلت را به هم می‌زند

چاپ

الناز حبیبی بازیگر فیلم سینمایی «زاپاس» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد که پیش از این با وی در فیلم سینمایی «ناخواسته» همکاری داشته است در این دوره از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با این کارگردان همکاری دوباره‌ای داشته است.

این بازیگر جوان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، گفت: پیش از این با برزو نیک‌نژاد در سریال «دردسرهای عظیم1 و 2» و فیلم سینمایی «ناخواسته»‌ همکاری داشته‌ام. باید بگویم سال‌های سال است که با نیک‌نژاد همکاری می‌کنم و شناخت خوبی از کار یکدیگر پیدا کرده‌ایم. در واقع باید اینطور بگویم که تقریبا کار خود را با این کارگردان آغاز کرده‌ام و از سن 9 سالگی در آثار وی حضور داشته‌ام.

 

وی در ادامه افزود: زمانی که نیک‌نژاد با من تماس گرفت و موضوع فیلمنامه را با من در میان گذاشت به این نتیجه رسیدم که قرار است شاهد یک کار خوب در پرده سینما باشیم از طرفی نمی‌توان حضور بازیگران خوب و توانمند این اثر سینمایی را نادیده گرفت در نتیجه علاقه‌‌مند بودم در کنار آنها حضور داشته باشم.


حبیبی در ارتباط با فیلم سینمایی «زاپاس»،گفت: محوریت این اثر سینمایی به عهده نقشی است که آن را امیر جعفری بازی می‌کند. در واقع او نقش پدر بنده را در فیلم ایفا می‌کند و ریما رامین‌فر نیز نقش مادر من بازی می‌کند احمد مهران‌فر هم حضور موثری در فیلم دارد او عموی بنده در فیلم است و جواد عزتی نیز نامزد کاراکتری است که من آن را ایفا می‌‌کنم. به هر حال در کنار این بازیگران توانمند سینما و تئاتر بازی کردن می‌تواند یک موقعیت خوب باشد که امیدوارم این همکاری خروجی خوبی برای مخاطب داشته باشد و بتواند نظر آنها را جلب کند.

او در ادامه درباره داستان این اثر سینمایی گفت: به نوعی قصه فیلم از جایی شروع می شود که دختر و پسر فیلم می‌]واهند با هم ازدواج کنند که امیر جعفری در «زاپاس» این وصلت را به هم می‌زند و باقی ماجراها قصه را پیش می‌برد.

 

حبیبی اظهار داشت: به نظرم جشنواره فیلم نه تنها ویترینی برای فیلم‌های سینمایی است بلکه می‌تواند ویترینی برای بازیگران باشد و به نظرم در مجموع فضای خوبی در کاخ جشنواره وجود دارد.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)