تاریخ اکران 6 فیلم برتر 2013

در سال 2013 فیلم های  سینمایی متنوعی در ژانرهای مختلف اکران خواهد شد و انتخاب 6 فیلم برتر سال 2013 از این میان کار بسیار دشواریست واین تنها یک گمانه زنی در مورد فیلمهای برتر سال 2013خواهد بود برای قضاوت صحیح  باید منتظر اکران فیلمها باشید. 

فیلم سینمایی گنج و رنج

رنج و گنج فیلم 2013

 

این فیلم درباره چند بدنساز است که از زندگی روزمره خسته شده اند و تصمیم می گیرند که یک گروه دزدی و آدم ربایی تشکیل دهند. ولی همه چیز بطور وحشتناکی پیش می رود. اکران این فیلم برای تاریخ 26 آوریل 2013 برنامه ریزی شده است. 
 
 
 
 
 
 
 
 

فیلم سینمایی مرد آهنین 3

مر آهنی 3

 

رابرت داونی جی.آر. با نقش محبوب و دوست داشتنی مرد آهنی برمی گردد، ولی کارگردان فیلم عوض شده است. این فیلم در تاریخ 3 مه 2013 در ایالات متحده اکران می شود. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

فیلم سفر به تاریکی

سفر به تاریکی

 

داستان فیلم سفر به تاریکی بر خدمه انتر پرایس تمرکز یافته است . وقتی آنها به سیاره خود برمی گردند شاهد هرج و مرج در سیاره شان می شود و استارفلیت مورد حمله قرار می گیرد. این فیلم در 15 مه 2013 در ایالات متحده اکران می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 

نسخه سوم فیلم خماری

فیلم خماری 3

 

نسخه سوم از فیلم خماری، دیوانه کننده ترین قسمت آن است. قهرمانان فیلم این بار به آمستردام می روند. سازندگان این فیلم خواستند که آخرین ماجراجویی قهرمانان بسیار غافلگیرکننده باشد. خماری 3 در 24 مه 2013 اکران خواهد شد. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

فیلم مرد فولادین

مرد فولادین

 

 فیلم مرد فولادین درباره خبرنگار جوانی است که در کودکی از سیاره در حال مرگ کریپتون به کره زمین آورده شده و با والدین ناتنی اش بزرگ می شود. حالا این مرد می خواهد انسان های کره زمین را از حمله فرازمینی ها نجات دهد. اکران این فیلم در 14 ژوئن 2013 خواهد بود. 
 
 
 
 
 
 
 
 

فیلم دانشگاه غولها

دانشگاه غول ها

 

داستان فیلم دانشگاه غول ها درباره زمانی است که سالی و مایک تازه با هم آشنا شده بودند و تعریف می کند که چرا در اوایل داستان آنها با هم رقیب بودند و بعد از مدتی بهترین دوستان یکدیگر شدند. این فیلم در 21 ژوئن 2013 اکران می شود
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
Monday, 28 November 2022
الإثنين, ۰۴ جمادى الأولى ۱۴۴۴
دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱

Please publish modules in offcanvas position.