وضعیت سفید و مهران مدیری بالانشستند

وضعیت سفیدبرنامه سين مثل سريال در سال 92 با محوريت انتخاب برترين سريال‌هاي كمدی نوروز در يك دهه اخير از ابتدای تعطيلات روی آنتن رفته است.

بنابر گزارش سایت خبر سینما از این برنامه، مهران مديري كه با دو سريال مرد هزار چهره و مرد دو هزار چهره در اين رقابت قرار گرفته، طی دو شب متوالی يعنی سه‌شنبه ششم و چهارشنبه هفتم فروردين ماه با اكثريت قاطع آرا مردمي در صدر جدول برترين‌ها قرار گرفت.

در شب اول سريال مرد هزاز چهره در رقابت با سريال هايی چون پيامك از ديار باقي (سيروس مقدم)، نشاني (رامبد جوان) و قرارگاه مسكوني (جواد رضويان) با كسب بيش از 65 درصد از آرا مردمي در صدر قرار گرفت

و مهران مديری هم در رشته بهترين بازيگر مرد در رقابت با محمدرضا شريفي‌نيا، جواد رضويان و كوروش تهامي صدرنشين شد.
"
اما در شب هفتم فروردين نيز مهران مديری بار ديگر و اين بار با سريال مرد دو هزار چهره به صدرنشيني خود ادامه داد. سريال او در اين شب رقبايي چون عيد امسال (سعيد آقاخاني)، ماه عسل (شاهد احمدلو) و اشك ها و لبخندها (حسن فتحي) را پشت سر گذاشت. مديری همچنين به عنوان بازيگر نيز در اين شب توانست 70 درصد از آرا مردمي را به خود اختصاص دهد و به تنهايی در صدر جدول جای بگيرد. مجيد صالحی (عيد امسال)، مهدی هاشمی (اشك و لبخندها) و محمد مطيع (ماه عسل) رقبای مهران مديری در اين شب بودند. با توجه به آراء به دست آمده مديری همراه با دو سريالش به فينال اين جشنواره راه پيدا كرد.

مهران مديری در حالي طي دو شب متوالي از سوي مردم در صدر جدول برترين ها قرار گرفته، كه معاونت سيما هيچيك از آثار كمدی او را شايسته حضور در بخش مسابقه دومين جشنواره جام جم ندانست. اين جشنواره هشتم بهمن سال 91 برگزار شد، كه در بخش بهترين سريال های كمدي دهه هشتاد، سريال وضيعت سفيد عنوان بهترين سريال كمدی را از آْن خود كرد.

منبع:مهر

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)
Tuesday, 29 November 2022
الثلاثاء, ۰۵ جمادى الأولى ۱۴۴۴
سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱

Please publish modules in offcanvas position.