سه گانه های مادری اکبر عبدی/عبدی هم مادر شد هم خاله+تصاویر

اکبر عبدیاکبرعبدی بازیگر کمدین سینمای ایران تنها بازیگری است که توانست بازی متفاوت و دیدنی خود در نقش مادر را برای سومین بار برای خود ثبت کند.

بنابراین گزارش، اکبر عبدی برای اولین بار در سال 1373 در فیلم سینمایی "آدم برفی" به کارگردانی داود میرباقری به ایفای نقش پرداخت فیلمی که اکران عمومی آن تا سال 76به تعویق افتاد.

این بازیگر پس از 18سال در فیلمی به کارگردانی رضا عطاران در نقش مادر رضا عطاران به ایفای نقش پرداخت بازی در فیلمی کمدی که فروش قابل توجهی را برای خالق آن رقم زد.

اکبر عبدیتجربه ی بازی در نقش مادر برای عبدی به قدری خوش آیند بود که او بار دیگر تمایل پیداکرد که خود را در این نقش محک بزند بازی در فیلمی به کارگردانی فریدون جیرانی به ایفای نقش پرداخت.

اکبر عبدیفیلم سینمایی "زندگی دوگانه فیروز" داستان کمدی اجتماعی دارد و ماجرای آن داستان مردی میان سال را روایت می کند که بسیار خسیس است وبروز این ماجراها تحولاتی در زندگی اش را ایجاد می کند. عبدی در این فیلم در نقش مادر و خاله ی فرهاد اصلانی به ایفای نقش پرداخته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،باید منتظر ماند و دید عبدی در این فیلم چگونه ظاهر شده است ساره بیات،فرهاد اصلانی و صابرابردر این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.


اکبر عبدیگزارش از مهديس مستعد.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
Thursday, 18 April 2024
الخميس, ۰۹ شوال ۱۴۴۵
پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.