پخش ترانه ی خواننده ی اهانت کننده به مقدسات هر روز در تلویزیون

محسن نامجوصدا و سیما که اقدام به پخش سریال های تکراری تولیدی شبکه های مختلف تلویزیونی می کند ، جدیداً سریال ” ترش و شیرین ” به کارگردانی رضا عطاران را بر روی آنتن استانی … فرستاده است.

موسیقی تیتراژ این سریال توسط خواننده ی هتاک به مقدسات اسلامی ، و امام زمان (عج) ” محسن نامجو ” ساخته و خوانده شده است ، که متاسفانه صدا و سیما به این امر توجهی نداشته است و روزانه حداقل دوبار صدای این خواننده ی هتاک و لوس آنجلسی شده را پخش می کند.

این درحالی است که در ماههای گذشته همین سریال از شبکه ی تلویزیونی تماشا بخش شد و صدای این خواننده

از تیتراژ حذف شده بود ، همچنین در روزهای جشن نیمه ی شعبان شبکه ی سوم سیما نیز همین سریال را در قالب فیلم تلویزیونی پخش کرد که آنها نیز اقدام به حذف صدای این خواننده کرده بودند.

اما صدا و سیمای بدون توجه به این موضوعات در حال پخش این صدا و به گونه ای تبلیغ برای این خواننده ی هتاک است.

محسن نامجو در ترانه های خود قرآن کریم را به تمسخر گرفته و آیات مقدس و نورانی قرآن کریم را به صورتی تمسخر آمیز خوانده بود که بعد از واکنش شدید مردم ایران و طرفدارانش مجبور به عذرخواهی شد اما کار وی به همین جا ختم نشد و از کشور خارج شد و به همراه بازیگر مستهجن فراری ” گلشیفته فراهانی ” در جریانات فتنه ی ۸۸ ، به تبلیغ علیه نظام مقدس اسلامی ایران پرداخت.

وی در جدید ترین توهین خود به مقدسات اسلامی ، امام زمان (عج) را هدف قرار داده و با کمک دیگر خواننده ی هتاک به امام هادی (ع) ” شاهین نجفی ” ترانه ای را خوانده است.

محسن نامجو در یک کنسرت این آهنگ را اجرا کرده است که با تمسخر به نفس حضور امام زمان (عج) و ظهور ، نه تنها عبارات توهین آمیز به کار می برد بلکه با لحن بسیار مضحک این کنسرت را اجرا می کند که این نشان گر این است که حرکات شاهین نجفی را تائید می کند و قصد توجه رسانه های غربی را به خود دارد وعمدا این حرکات را انجام داده است.

اما حال جا دارد که مسئولان صدا و سیما به این موضوعات دقت و توجه بیشتری داشته باشند و از صرف تکرار کردن و تکراری پخش کردن سریال های تولیدی دیگر شبکه ها به مضامین و حتی دیالوگ ها آنان در این شرایط فرهنگی خاص دقت کنند و تیتراژ این سریال را هرچه سریعتر اصلاح کنند.


یزد رسا

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
Saturday, 08 October 2022
السبت, ۱۲ ربيع الأول ۱۴۴۴
شنبه, ۱۶ مهر ۱۴۰۱

Please publish modules in offcanvas position.