ستایش دو با نرگس محمدی در تلویزیون

نرگس محمدی ؛ ستایشپس از اینکه گزینه‌های مختلفی برای ایفای نقش میانسالی ستایش معرفی شد، در نهایت اعلام شد نرگس محمدی که در سری اول این سریال ایفاگر نقش اصلی بود، همچنان بازیگر این نقش می‌ماند.

تصویربرداری سری دوم مجموعه‌ تلویزیونی «ستایش» در شمال کشور ادامه دارد و عوامل این مجموعه‌ به کارگردانی سعید سلطانی در شمال کشور حضور دارند.

پیش از این قرار بود لعیا زنگنه به عنوان کاراکتر ستایش ایفای نقش کند که به دلیل حضور در سریال «مادرانه»، سریال رمضانی شبکه سه سیما، حضورش در این مجموعه بهم خورد. 

همچنین در مقطعی از سیما تیرانداز به عنوان بازیگر نقش ستایش نام برده شد.

پیش از این عوامل به دنبال انتخاب بازیگر نقش ستایش بودند و بازیگری را برای ایفای آن انتخاب و اعلام نکرده‌ بودند تا اینکه نرگس محمدی به عنوان بازیگر نقش میانسالی ستایش به مجموعه بازگشت.

این مجموعه در حالی تصویربرداری می‌شود که هنوز نگارش آن به پایان نرسیده و نویسنده، سعید مطلبی در حال نگارش این مجموعه است.

فصل دوم «ستایش» در زمان حاضر اواخر دهه‌ 80 اتفاق می‌افتد و بیشتر به مسائل امروز جامعه می‌پردازد.

در سری جدید «ستایش» تعدادی از بازیگران فصل اول حضور دارند و تعدادی بازیگر جوان نیز به پروژه اضافه شده‌اند.

پیش از این بازیگرانی چون داریوش ارجمند، مهدی پاکدل، محمود عزیزی، زهرا سعیدی، رامین کبریتی، نرگس محمدی، مهدی سلوکی، سیما تیرانداز، شایسته تهرانی، قربان نجفی و شیوا خنیاگر در مجموعه‌ «ستایش» ایفای نقش کرده‌اند که تعدادی از بازیگران فصل اول در «ستایش 2» نیز حضور دارند.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Saturday, 20 July 2024
السبت, ۱۳ محرّم ۱۴۴۶
شنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.