موسیقی سریال یوسف پیامبر بوق گاریچی های عراقی!

آلودگی صوتیبنا بر تصویب یک قانون تازه توسط  دولت محلی استان «واسط» در جنوب بغداد در جهت  مبارزه با آلودگی های صوتی دستور داده شده است دستفروشان و دوره گردهای نفت و گاز در این منطقه  به جای استفاده از بوق‌ها و صدای بطری و ... از آهنگ سریال یوسف پیامبر(ع) استفاده کنند.
به گزارش گویدا ، جبار الحجامی مسئول رسانه‌ای استان واسط عراق در شهر کوت گفته است: با هماهنگی میان  اداره ی استانداری واسط و شورای آن این قانون برای کسانی که از گاری یا ماشین برای فروش نفت و گاز استفاده می‌کنند لازم‌الاجرا است تا آلودگی صوتی موجود برطرف شود.

 الحجامی همچنین افزوده است:: استفاده از بوق‌ها و صدای بطری و ... موجب ناراحتی بسیاری از مردم از جمله کودکان و پیران و بیماران شده و این امر با ذوق مردم منطقه سازگار نیست.

وی از برخورد با مخالفان این قانون خبر داده و تاکید کرده است: کمیته‌ای ویژه برای مقابله با مخالفان این دستور ایجاد شده و در ایست و بازرسی پلیس این مسئله پیگیری شده و در صورت مخالفت با قانون تذکر داده می‌شود و در صورت ادامه این تخلف مجوز پخش این افراد لغو خواهد شد. سریال‌های ایرانی چون «مختار نامه» و «یوسف پیامبر»(ع) مدت‌هاست در عراق طرفداران بسیاری داشته است.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
Wednesday, 28 February 2024
الأربعاء, ۱۸ شعبان ۱۴۴۵
چهارشنبه, ۰۹ اسفند ۱۴۰۲

Please publish modules in offcanvas position.