فوتبال روز را دوشنبه ها با 90 ببینید جمعه ها با 120

فوتبال120عادل فردوسی پور با برنامه ی ورزشی 120 که می شود گفت تا حدودی همان برنامه ی نود اما ویژه ی فوتبال جهان و به ویژه فوتبال اروپاست در شبکه ی ورزش حضور خواهد یافت.

فردوسی‌پور درباره ی محتوا و ساختار این برنامه به روابط عمومی شبکه ی ورزش گفت: «فوتبال 120» برنامه‌ای با ریتمی تند است که با شروع لیگ اروپا، وقایعی را که در فوتبال جهان رخ می‌دهد را به صورت تصویری و تحلیلی مورد بررسی قرار می‌دهد.

وی افزود: گروه سازنده این برنامه از شنبه تا پنجشنبه اتفاقات فوتبال اروپا را رصد می‌کند و مهم‌ترین بخش‌های تصویری و تحلیلی آن را جمعه در قالب برنامه «فوتبال 120» به مخاطبان عرضه می‌کند.

فردوسی‌پور در پاسخ به این سوال که چرا این برنامه را خودتان اجرا نمی‌کنید؟ گفت: به دلیل مشغله زیاد قادر به اجرای این برنامه نبودم، به همین دلیل آقای حمید محمدی اجرای آن را به عهده گرفت

مجری برنامه «90» افزود: برنامه «فوتبال 120» تقلید و کپی‌برداری از برنامه «90» نیست، هرچند برخی از بخش‌‌هایش به برنامه «90» شباهت دارد اما برنامه 90 با توجه به این که مسائل فوتبال داخلی را مورد بررسی و نقد قرار می‌گیرد چالشی‌تر است.

فردوسی‌پور در خاتمه درباره برنامه‌های فوتبالی شبکه ورزش گفت: با توجه به بازخوردهایی که از مخاطبان شبکه گرفته‌ام احساس می‌کنم جایگاه این شبکه در میان ورزش‌دوستان با توجه به علاقه مردم ایران به ورزش بخصوص فوتبال روز به روز بیشتر می‌شود. به‌عنوان یک فوتبالیست و فعال در حوزه ورزش آینده روشنی را برای شبکه ورزش پیش‌بینی می‌کنم.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
Saturday, 25 May 2024
السبت, ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۵
شنبه, ۰۵ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.