بازیگر زن خودفروش وطن فروشی کرد

گلشیفته فراهانیوقتی حیا کنار رود و لباس تقوا و حیا از تن درآید ، انسان بی دین می شود. و وقتی کسی بی دین باشد و بنده ی شهوات و مطامع دنیا شود ، از او جز یاری شیطان انتظاری نمی رود.مثل خانم بازیگری که برای یاری شیاطین کودک کش در فیلم گلاب بازی می کند.

«گلشیفته فراهانی» بازیگر نوپای سینمای ایران که به خاطر ناکامی در سینمای غرب، برای خودنمایی و کسب درآمد، به عنوان مدل لباس نشریات مبتذل به کار رفته و یا در نقش‌های غیراخلاقی فیلم‌های سخیف بازی می‌کند، این بار در یک فیلم ضدایرانی به کارگرفته شده است.

روزنامه «نیویورک دیلی نیوز» به تازگی فاش کرده است که این بازیگر، برای بازی در فیلم «گلاب» به کارگردانی «جان استوارت»، در کشور اردن به سر می‌برد.

گفتنی است، فیلم «گلاب» توسط کمپانی صهیونیستی «اود لوت اینترتیمنت» درحال تولید است و پیش‌بینی می‌شود که دنباله‌ای بر فیلم ضدایرانی «آرگو» باشد. این فیلم به کودتای آمریکایی-اسراییلی سال ۸۸ می‌پردازد. صهیونیست‌های آمریکا که شکست تحقیرآمیز خود در ۱۳ آبان سال ۵۹ را سال گذشته با فیلم «آرگو» عقده‌گشایی کردند، این بار هم قصد دارند شکست خود از مردم ایران در سال ۸۸ را با فیلم «گلاب» ترمیم نمایند!

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Wednesday, 24 July 2024
الأربعاء, ۱۷ محرّم ۱۴۴۶
چهارشنبه, ۰۳ مرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.