گرانترین بازیگر تلویزیونی زن جهان

سوفیا وراگادرآمد سی میلیون دلاری سالانه ، درآمد بسیار بالا و شگفت آوری که متعلق به گران ترین بازیگر زن تلویزیونی جهان است.ستاره مجموعه خانواده مدرن، سوفیا وراگا گران ترین ستاره تلویزیونی به نقل از مجله فوربس است. به گزارش کافه سینما،درآمد این بازیگر در سال گذشته سی میلیون دلار تخمین زده شد. این بار هم بازه زمانی ماه ژوئن 2012 تا ژوئن 2013 بوده است.
این دومین سالی است که این بازیگر در صدر این فهرست قرار می گیرد.مقام دوم /سوم این فهرست به طور مشترک به ماریسکا هارگیتی( مجموعه نظم و قانون) و کیلی کوکو(مجموعه تئوری بیگ بنگ) تعلق دارد که درآمدشان یازده میلیون دلار بوده است.

خواهران کارداشیان کلوئه کورتنی و کیم ، که برنامه زنده ایی را در شبکه ی «ایی» دارند

مقام چهارم گرانترین ستارگان را با ده میلیون دلاربه خود اختصاص داده اند.

بازیگر کمدی تلویزیون و سینما ملیسا مکارتی که در مجموعه شبکه ان.بی.سی «مولی ومایک» نقش آفرینی می کند او هم با ده میلیون دلار مقام پنجم را دارد. این بازیگر امسال «گرما» را با ساندرا بولاک روی پرده سینماها داشت.

ایمی پوهلر ستاره« Parks & Recreation» برای نخستین بار در این فهرست قرار گرفته و مقام سیزدهم را داراست. سوفیا وراگا بازیگر کلمبیایی و چهل ویک ساله در آمدهای جانبی هم دارد. او خط تولید وسائل خانه دارد. خواهران کارداشیان هم خط تولید لباس /عطردارند.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
Wednesday, 06 July 2022
الأربعاء, ۰۶ ذو الحجة ۱۴۴۳
چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱

Please publish modules in offcanvas position.