دلیل بیکاری پرستو صالحی در سینما

پرستو صالحیپرستو صالحی از بازیگران زن سینمای ایران می باشد که مدت هاست بازی و فیلمی از او دیده نشده است.

پرستو صالحی پس از مدت ها سکوت در خصوص عدم بازیش بالاخره در فیس بوک شخصی خود پرده از کم کاریش در سینما و تلویزیون برداشت.

پرستو صالحی در مورد کم کاریش در صفحه فیس بوک شخصی خود نوشت:

((اگه نگویم دق می‌ کنم همش می‌گن چرا کم کاری؟ چرا نیستی؟ چرا مثله سابق پر کار نیستی؟ چرا؟ چرا؟ چرا؟ من چه می‌دونم!

 

کدوم بازیگریه که دلش نخواد بازی کنه؟ کدوم بازیگریه که دلش نخواد تو کارهای خوب ظاهر بشه؟ کدوم بازیگریه که دلش نخواد با آدم‌های حرفه‌ای و درست درمون کار کنه؟ کدوم بازیگریه که دلش نخواد دیده بشه؟»

پرستو صالحی در ادامه نوشته است: «دور از جون تهیه کنندگان و کارگردانان و هنرمندان فرهیخته کشورم که هممون می‌دونیم چه کسانی هستند و چه کسانی نیستند و فقط ادعا و اداشو دارن، به یک تهیه کننده سر‌شناسی از سره درد دل گفتم: دلم یه کار طولانی می‌خواد گفت: اونی‌ ام که بهت کار طولانی بده حال طولانی می‌خواد... به قول مرحوم شکیبایی: وای...

اما من هنوز ایمان دارم که تو هنر مقدس هفتم، هستند انسان‌ هایی که بی‌ درخواست و نیاز و... فقط و فقط به کارشون فکر می‌کنن و بس و متاسفم از وجود کسانی که هنر پاک آریایی را رو با ناحیه ۱۰قدیم تهران اشتباه گرفتن...))

پیش از این نیز چند بازیگر زن سینمای ایران از چنین روابط کثیفی در سینمای ایران گلایه داشتند .

با کمی تامل در می یابیم که سخنان کارگردان سریال تاریخی یوسف پیامبر در خصوص وجود روابط کثیف اخلاقی در سینمای ایران بی راه نبوده و این سخنان به مذاق افرادی که از این راه ارتزاق می کنند خوش نمی آید و آنها را وادار به  اعتراض می نماید .

امید است که به گفته  پرستو صالحی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون ایران، هنر مقدس هفتم، نقدس خود را دوباره به دست آورد و از بی راهه خارج گردد.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Saturday, 25 May 2024
السبت, ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۵
شنبه, ۰۵ خرداد ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.