کارگردان فرشتگان قصاب فیلم هسته ای می سازد

فرشتگان قصابفرشتگان قصاب فیامی بود که به خوبی توانست حقوق بشر شعاری آمریکایی ها را زیر سوال ببرد و واقعیت دروغ های آنها را نشان دهد.

به گزارش سرویس سینمایی گویدا، سهیل سلیمیکارگردان فیلم تحسین‌برانگیز «فرشتگان قصاب» از نگارش فیلمنامه‌ی جدیدش با موضوع انرژی هسته‌ای خبر داد.

«سهیل سلیمی»- در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی رجانیوز پیرامون آخرین فعالیت‌های سینمایی خود افزود: مشغول تحقیق و نگارش فیلمنامه‌ی جدیدم هستم. البته اسم این فیلمنامه را نمی‌توانم بگویم؛ چون مثل «فرشتگان قصاب» اسم خاصی دارد و تا شروع مراحل تولید بهتراست که اسمش محفوظ بماند.
 
وی در مورد موضوع فیلم عنوان کرد: موضوع فیلم راجع به انرژی هسته‌ایست و اگر بخواهم در مورد آن توضیح دهد باید بگویم یک فیلم تهاجمی به غرب در حوزه دیپلماسی است. ضمن اینکه نویسنده و کاگردان فیلم خودم هستم.
 
سلیمی با گلایه از مسولان به مشکلات و موانع پیش رویش اشاره کرد و گفت: بزرگترین مشکل ما در حال حاضر مشکلات مالی است. مسئولان وقتی فیلمنامه را می خوانند ابراز رضایت می‌کنند، اما متقاعد کردن دوستانی که در حوزه‌ی کاری خود هیچ ارتباطی با هنر ندارند، برای کمک به فیلم کار بسیار سختی است. حتما باید فیلم «سیصد2» ساخته شود تا مسئولان به خودشان بیایند و بگویند ای کاش فلان فیلم را می‌ساختیم؟
 
او در مورد ارائه‌ی اثرش به جشنواره‌ی فجر خاطرنشان کرد: زمان بسیار کمی داریم و مشکلات مالی‌مان نیز هنوز حل نشده و از همین رو، عوامل فیلم هم مشخص نیستند. بنابراین امید کمی برای رساندن فیلم به جشنواره داریم.
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
Saturday, 13 July 2024
السبت, ۰۶ محرّم ۱۴۴۶
شنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۳

Please publish modules in offcanvas position.