سريال ها و فيلم هاي سينمايي شبكه نمايش در نوروز 94

سريال ها و فيلم هاي سينمايي شبكه نمايش در نوروز 94

شبکه نمایش برای ایام نوروز اگرچه تلاش کرده است فیلم ها و سریال های متنوع و جدیدی را تدارک ببیند اما در میان این برنامه ها نام های آشنای «دی دی» و «سریال جنگویان کوهستان» هم به چشم می خورد.

به گزارش خبرآنلاین، قرار است فیلم‌های شبکه نمایش در ساعات ۱۷، ۲۰، ۲۳، و یک بامداد پخش شوند. این شبکه امسال با تمرکز روی سینمای کشورهایی چون ژاپن، چین و کره جنوبی، بیشتر برنامه‌های خود را با محصولات سینمایی کشورهای شرق تدارک دیده است هر چند در این میان «دی دی» آلمانی جزو استثناءها به شمار می‌رود و فیلم هایی از سینمای هند و امریکا نیز در برنامه های این شبکه گنجانده شده اند.حضور پررنگ چشم بادامی ها در نوروز
فیلم‌هایی از سینمای ژاپن ، چین، کره جنوبی به نام‌های «آسمان و زمین»، «کارگاه نمونه ( با بازی جت لی )» ، «سه گانه شمشیر زن دوره گرد»، «به دنبال رونی» ، «سامورایی رامن فروش» ، «ماموریت غیر ممکن سامورایی» ، «کوهستان تسویاکی»، «خلبان ابدی»، «شنای بدون نفس»، «در راه خانه»، «داستان پلیسی ۳ ( با بازی جی چان ) »، «کارگاه خصوصی» از جمله فیلم‌های نوروزی شبکه نمایش هستند و نوروز امسال این شبکه را چشم بادامی ها در دست گرفته اند .

نمایش دو فیلم پخش نشده از «دی دی» برای اولین بار
دیتر هارلون یا همان «دی دی» همیشگی باز هم به کمک تلویزیون آمده است تا دو فیلم نمایش داده نشده در ایران بتواند با پخش در شبکه نمایش توجه مخاطبان را به خود جلب کند. «ویلی» و «آخرین مسابقه» که به ترتیب محصول سال های ۱۹۸۰ و ۲۰۱۳ است در ژانرهای کمدی و ملودارم خانوادگی، دو فیلمی هستند که دی دی در آن بازی کرده است. هارلون در «آخرین مسابقه» نقش متفاوتی را باز کرده است که تماشای این فیلم را برای طرفداران این بازیگر جذاب تر می کند. 

نمایش فیلم های تاریخی و داستانی

نوروز امسال از فیلم های تاریخی هم غافل نمانده است،نمایش فیلم «ملکه» در سه قسمت سینمایی از جمله برنامه های دیگر شبکه نمایش است. فیلم «ملکه» که در واقع ادامه مجموعه داستان «ریشه ها» اثر الکس هیلی است که سرگذشت مادر بزرگ پدری نویسنده کتاب ریشه ها را بیان می کند و نگاهی واقعی به سرگذشت امریکاییان افریقایی تبار و بیان رنج های آنان در دوران برده داری و پسااستعماری در امریکا دارد. مضمون اصلی «ملکه» بازگو کردن زوایای پنهانی از ظلم اربابان امریکایی به برده ها است. علاوه بر «ملکه » فیلم «بانوی کایولانی» نیز فیلمی تاریخی است که به داستان استعمار کشور هاوایی توسط امریکا می پردازد.

علاوه بر فیلم های تاریخی، شبکه نمایش در برنامه فیلم های خود «آخرین روزهای مریخ» ، «آدل بلانکس ( ساخته لوک بسون)» ، «قلمرو حیوانات »، «الکس کراس» ، «آتش در برابر آتش» را هم برای نمایش آماده کرده است تا سلیقه های مختلف را راضی نگه دارد.

حضور بالیوود در نوروز
شبکه نمایش برای علاقه مندان به سینمای هندوستان هم فیلم های جدیدی از این کشور را آماده پخش کرده است. تا عید امسال هم از حال و هوای فیلم هندی خالی نباشد . فیلم های «یکی پیدا شد »، «سفر سی قدمی» ، «پسر سردار» ، «بازی سازان و دیوار» از جمله این فیلم ها هستند.

پخش دو فیلم دنباله دار درسه فصل
علاوه بر فیلم های تک قسمتی فیلم های دنباله دار «داستان بی پایان» در سه فصل و سه گانه «بچه ها را کوچک کردم بچه را بزرگ کردم و آب رفتیم» هم از فیلم های دنباله دار نوروز امسال هستند که برای دوستداران این سینما پخش می شوند.

سینمای کلاسیک با «شرلوک هولمز» در نوروز
شبکه نمایش برای مخاطبان خاص خود، برنامه «سینمای کلاسیک» را در نوروز پخش می کند. مجموعه فیلم‌های کلاسیک «شرلوک هولمز» با بازی باسیل رافبون در باکس سینما کلاسیک این شبکه قرار گرفته است. طرفداران «شرلوک هولمز» این سریال را با دوبله ناصر طهماسب و نسخه دیجیتال تماشا می کنند. در این برنامه فریدون جیرانی عنوان کارشناس برای معرفی سینمای کلاسیک هندوستان حاضر می شود.

بازگشت «جنگ جویان کوهستان» به تلویزیون
طرفداران لیان شامپو عید امسال یک عیدی حسابی می گیرند، شبکه نمایش نسخه با کیفیت سریال «جنگ جویان کوهستان» را برای پخش در نوروز آماده کرده است و این سریال خاطره ساز را با کیفیتی مناسب پخش می کند. به جز «جنگ جویان کوهستان»، سریال «خانواده کیمچی» نیز امسال برای طرفداران سریال های شرقی پخش می شود.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Wednesday, 30 November 2022
الأربعاء, ۰۶ جمادى الأولى ۱۴۴۴
چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱

Please publish modules in offcanvas position.