تغييرات اساسي در شبكه دو

تغييرات اساسي در شبكه دو

به گزارش سرويس فرهنگي گويدا ، بر اساس تغییراتی که از بهمن ماه سال 93 آغاز شده است، این شبکه با ادغام گروه ها و مدیریت های مختلف ساختار جدید خود را محقق ساخته است.

 در این میان گروه هایی نیز حذف و فعالیت آن ها  در گروه های جدید تجمیع یافته و پیگیری شده است. از جمله گروه‌های مستند، فرهنگ و تاریخ، معارف و سیاسی که اقدامات آنها در سه گروه امور اجتماعی، نهادهای اجتماعی و خانواده و فرهنگ دنبال خواهد شد.

 

بر همین اساس دو گروه فیلم های تلویزیونی و مجموعه‌های تلویزیونی ادغام و تحت عنوان گروه فیلم و سریال ادامه فعالیت داده است و گروه کودک و نوجوان حاصل از ترکیب گروه کودک و خردسال و گروه نوجوان نیز این مجموعه را یاری خواهد داد. همچنین دو مدیریت تولید و فنی در یک حوزه تجمیع و به فعالیت ادامه می دهد.

در همین راستا و بنا به ضرورت، مدیریت روابط عمومی این شبکه که از بهمن ماه حذف شده بود تحت عنوان مسئول روابط عمومی ذیل مجموعه واحدهای دفتر مدیریت شبکه دو ادامه راه داده است. این روند تا تغییرات ساختاری در حوزه های امور عمومی، اداری، مالی و پشتیبانی ادامه خواهد داشت. شایان توجه است مدیریت های طرح و برنامه، اطلاعات و برنامه ریزی، آرشیو، تامین برنامه و پخش به روال گذشته فعال هستند.

 با تغییر هویت اصلی شبکه دو از شبکه کودک و نوجوان به شبکه تخصصی در حوزه اجتماعی، تغییر و تحولات کیفی علاوه بر ساختار در طیف برنامه های این شبکه مورد انتظار است.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Tuesday, 28 March 2023
الثلاثاء, ۰۶ رمضان ۱۴۴۴
سه شنبه, ۰۸ فروردین ۱۴۰۲

Please publish modules in offcanvas position.